ORAIUGiniA 50 d plastic fles bum nik - Binnenkort verschijnt in Nederland een 50 cl PET-variant van het karakteristieke bolle Orangina- flesje van Vrumona. De fles wordt alleen verkocht bij de benzinestations. Hier vindt de consument ook al een malige verpakkingen van Pepsi, Sisi en 7UP. De komst van deze nieuwe verpakking moet de verkoop van Orangina een extra impuls geven. De introductie gaat gepaard met speciale aanbiedingen en kortingsacties. "Ik leerde Manon destijds kennen als een eigenwijze wereldverbeteraar. Ze kwam klagen over de manier waarop ik werkbriefjes had ingevuld. Ze vond het onleesbaar. Ik stelde dat alles er op stond wat was vereist en trok de con clusie dat ze blijkbaar niet goed kon lezen. Heb haar toen ook gezegd dat als ze de wereld wilde verbeteren, ze eerst bij zichzelf moest beginnen. Nadat dat achter de rug was, raakten we aan de praat over auto's. Manon en haar man hadden problemen met hun camper. Omdat hij zelf auto's repareert, vroeg Manon hoe hij het probleem zou kunnen oplossen. Dat heb ik uitgelegd en dit heeft zich in de loop van de tijd zo nog eens een paar keer herhaald. Intussen komen zij regelmatig bij ons in Hazerswoude Rijndijk over de vloer en wij bij hen in Leiderdorp. Het klikt op meerdere punten. We hebben een écht gezellige band. Manon, bijvoorbeeld, rijdt paard en dat doet onze dochter Femke ook. Dus die voelen elkaar ook goed aan. En ja, als je elkaar al zo'n poos kent dan leef je met elkaar mee. Je ondersteunt elkaar in voor- en tegen spoed." Manon van Veenendaal (misschien herkent u haar als de presentatrice van het voormalige bedrijfsjournaal Kijkglas voor Productie Zoeterwoude) vindt het heel bijzonder dat ze de tro fee krijgt van Gerard: "Het is een hele eer. Het is een bevestiging van het niet alleen collega's zijn, maar ook vrien den, aangezien wij ook privé met elkaar omgaan. Ik vind de Arnstel Vriendschapstrofee een leuk iets. Toch is het best moeilijk om de trofee bin nen de brouwerij door te geven als een collegiale band voor jou iets anders is dan een vriendschapsband. Zo kijk ik er tegenaan." Des te benieuwder zijn wij aan wie Manon de Amstel Vriendschapstrofee zal doorgeven. Lees het volgende maand in Vers van 't Vat! Deze maand is Gerard van der Willigen (Gara ge Heineken Zoeterwoude) aan de beurt om de Amstel Vriendschapstrofee door te geven. Hij koos Manon van Veenendaal (Verpakken Zoeterwoude), die hij tien jaar geleden leerde kennen. Dat een vriendschap kan starten met een pittige woordenwisseling, bewijst het ver haal van Gerard.

Vers van 't Vat | 1997 | | pagina 22