IEUWE RADEN R^nrTrivfirnr VWtlNisd zoeterwoude - In het brouw huis in Zoeterwoude lteerst sinds begin mei een serene rust. Het hart van de brouwerij is helemaal verlaten; er is geen operator te zien. De reden hiervoor is dat de bediening van het brouwhuis tegenwoordig plaatsvindt vanuit het Kelderdienstgebouw. De bediening op afstand is een grote stap in de ontwikkeling van de afdeling Brouwen. Doordat de werkplekken van Brouwen en Vergisten tegen woordig zijn geïntegreerd, kan er vol gens de betrokkenen nog efficiënter worden gewerkt. Volgens Jan Pieter van Kempen, ray onmanager Brouwen, zorgt de ver plaatsing bovendien voor een nog betere samenwerking in de teams Brouwen/Vergisten. Jan Pieter hier over: "De brouwers zijn nu gevestigd in de operatorruimte van hun colle ga's van kelders en filtratie in het Kel derdienstgebouw. Daardoor verloopt met name de communicatie tussen de drie disciplines veel makkelijker. Vroe ger ging het overleg nog per telefoon, nu zitten ze gewoon in dezelfde ruim te. Ik denk dan ook dat het een belangrijke stap is voor onze teamont wikkeling. Al is het voor een aantal mensen best even wennen geweest na de verhuizing." Volgens Van Kempen is deze stap niet zomaar genomen. "Er is een lange periode van voorbereidingen aan voorafgegaan. De voorwaarde was dat we ook op een andere manier zouden gaan werken. De kwaliteitscontrole is zodanig aangepast dat het proces ook op afstand goed wordt beheerst", aldus de rayonmanager. zoeterwoude - In de vorige twee nummers van Vers van 't Vat heeft u de meeste nieuwe onderne mingsraden reeds gezien. De OR Verkiezingen 1997 hebben ook voor de Deelnemingsraad van het Heineken Pensioen fonds geleid tot een andere samenstelling. Hiernaast een foto van de nieuwe raad, die de Algemene Raad en het Bestuur van ons pensioen fonds adviseert. De samenstel ling van de OR van stadsbrou- werij De Ridder uit Maastricht, die u ook hierbij afgedrukt ziet, is ongewijzigd gebleven. De OR van De Ridder bestaat uit Harry Muitjens (boven) en Karei Heister De nieuwe Deelnemingsraad van het Pensioenfonds

Vers van 't Vat | 1997 | | pagina 15