dagen in "Toen ik groepsleider van Magazijn Intern Transport werd in Zoeterwou- de, was Gerard de eerste heftruck chauffeur die tegen mij zei 'Bert, je doet het verkeerd. Je bent te lief voor die jongens. Je moet niet zoveel vra gen, je moet gewoon zeggen dat ze iets moeten doen. En meer met je vuist op tafel slaan.' Ik kreeg van hem veel feedback, gevraagd en ongevraagd. Terwijl dat in die tijd helemaal niet zo gebruikelijk was. Dat waardeerde ik. Bovendien schiep het feit dat we alle bei dezelfde hobby hadden een band, namelijk auto's en dan vooral klassie kers. Regelmatig gaan we er met z'n tweeën opuit om automusea in Euro pa te bezoeken. Of we sleutelen Bert Allewijn, logistiek manager van de unit Alkmaar, hoefde er afgelopen maand niet lang over na te denken aan wie hij de Amstel Vriendschapstrofee zou geven. "Aan Gerard van der Willigen, die in de garage in Zoeter- woude werkt. Ik heb hem zestien jaar geleden leren kennen toen ik nog in Zoeterwoude werkte en heb sindsdien een speciale band met hem." samen aan mijn auto. We zijn elkaar altijd blijven opzoeken, ook toen ik in Grou en later in Alkmaar ben gaan wonen en werken. Vandaar dat ik de Amstel Vriendschapstrofee graag aan Gerard geef." Gerard van der Willigen (links op de foto) is er blij mee. "Bert belde mij op en zei 'ik heb nog een leuke medede ling voor je'. Ik vroeg 'o, wat is dat dan?' Toen vertelde hij dat hij mij de Amstel Vriendschapstrofee wilde ge ven, omdat we nu al zoveel jaren zo leuk met elkaar omgaan. Daar was ik echt even stil van. Dat verwacht je toch niet. Het is waar, we hebben altijd contact met elkaar gehouden. Toen Bert in Friesland woonde, zagen we elkaar iets minder vaak, maar nu gaan we regelmatig naar Noord-Holland. Het is wel twee uur rijden, maar we gaan de hele dag, of we blijven slapen, dat kan allemaal. Onze vrouwen kun nen goed met elkaar opschieten en mijn zoon vindt het prachtig Berts col lectie miniatuurauto's te bekijken. Ik ben echt blij met de trofee. Ik denk dat ik hem misschien een dagje meeneem naar het werk om te laten zien, maar verder zoek ik er een mooi plaatsje thuis voor." Volgende maand wordt bekend aan wie Gerard van der Willigen de Amstel Vriendschapstrofee geeft. zoeterwoude - Het personeel van het kantoorrestaurant in Zoeter woude onthaalde zijn klanten onlangs in Mexicaanse sfeer. Het rood, wit en groen van de Mexicaanse vlag zette de juiste toon, ook al omdat het sterk deed denken aan de Heineken-kleu- ren. Maya-tempelstenen, sombrero's en Mexicaanse muziek maakten het geheel compleet. Natuurlijk was ook de keuken van het restaurant geheel afgestemd op de 'smaak van Mexico'.

Vers van 't Vat | 1997 | | pagina 6