AFSCHEID R. DIEKMEIER RAMSDORP E GRAAFF zoeterwoude - Op vrijdag 16 mei nam Gerrit de Graaff, wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd, afscheid van Heineken. Gerrit werd samen met zijn vrouw Cocky, zijn dochters, schoon zoon en kleinkinderen, alsmede zijn 2 broers en zijn schoonzusters, welkom geheten door Paul Hamers en Piet Bouws. In de toespraak van Piet Bouws werd een stukje historie van 37,5 jaar Heineken verteld. Ondanks het feit dat Gerrit 12 funkties binnen de organisatie heeft bekleed was hij geen 'job-hopper'. Een citaat uit zijn toespraak: "het dikke persoonsdossier is precies zoals Gerrit is, alles wat hij doet, doet hij goed maar zodra het klaar is moet er wat gebeuren. Desnoods gaat het roer om zolang Gerrit maar kan werken, met hart en ziel en aangenaam". Gerrit begon zijn loopbaan 37,5 jaar geleden als verkoper/chauffeur bij 7up Bottling Company te Amsterdam. Dat zijn commercieel gevoel goed ont wikkeld was daar bestond geen twij- feld over. Voordat hij in dienst trad runde Gerrit namelijk zijn eigen auto rijschool in Voorburg. Op het dak van zijn lesauto was, naast een afbeelding van een adelijk hoofd, in sierlijke let ters afgebeeld 'De Graaff van Voor burg'. Via de functies van onder ande re routechef, hoofdvertegenwoordi ger en groothandelsvertegenwoordi- Ton werd door zijn collega's toegezon gen. Hierbij passeerde zijn carrière de revu. Vervolgens ontving Ruud van zijn collega Peter Laan het planbord van de afdeling Brouwen, zodat hij nu zijn vrije tijd goed kan inplannen. In het dankwoord van Ruud en Ton werd teruggekeken op twee mooie loopbanen binnen Heineken, waarbij de laatste jaren werden gekenmerkt zoeterwoude - Vrijdag 25 april namen Ruud Diekmeier van de afde ling Brouwen Zoeterwoude en Ton Ransdorp van de afdeling Control Zoeterwoude afscheid van de brou werij. Nadat zij door unitmanager Nico Nusnteier en hun direct leiding gevenden waren toegesproken was er tijd ingeruimd voor hun directe colle ga's. ger kwam hij op kantoor terecht. Zijn sociale vaardigheden bleken ook heel goed ontwikkeld te zijn. In de tijd dat Gerrit werkzaam was binnen de afde ling centrale kantoorbehoeften ging men pennen en enveloppen halen bij 'de Graaff' en niet bij kantoorbehoef ten. Zelfs nadat Gerrit al lang be- noemd was als Lekenrapporteur ging men nog steeds 'even kantoorbeno digdheden halen bijde Graaff'. De laatste en tevens de langste periode van zijn loopbaan is Gerrit lekenrap porteur geweest, een functie die hem tot aan zijn pensioen geboeid heeft en waarin hij ook zeer gewaardeerd werd. Gezien de overeenkomstige Haagse achtergrond van Piet en Gerrit sloot Piet Bouws zijn speech 'in stijl' af met de woorden: Gerrit, ouwe gab- bah, je gaat naw de plèterik maken, ik wens jaw, je vraw en koters nog vele gezonde jaren, dat je nog lang mag genietuh van je huiasje in Andèk. En als je nog eens zin heb in een bakkie pleur, dan kommie maarbinnezeiluh! En nah: kappuh! door grote veranderingen in het werk en in de werkomgeving. Tot slot namen de aanwezigen per soonlijk afscheid van de heren en wensten hen nog vele jaren in goede gezondheid. Familie Diekmeier Familie Ransdorp

Vers van 't Vat | 1997 | | pagina 25