Wensen in vervulling Jaap Rentmeester met vader en zoon Pieters voor het hoofdkantoor in Den Bosch t-ê. ook een fiets. Deze werd uit de gracht gehesen. Overigens ontving ook onze Bossche brouwerij een brief van de 'Steen en Been' Show met daarin een verzoek om een rondleiding voor vader en zoon Pieters uit Terneuzen. De twee hadden ooit eens geprobeerd zelf bier te brouwen, maar dat was voor de hele familie hoorbaar mislukt. Reden voor dochter Pieters om de twee te verrassen met een rondleiding door een echte brouwerij. Donderdag 17 april was het zo ver en kregen de twee een rondleiding door de Bossche brouwerijJaap Rentmeester was daar namens Heineken bij aanwezig. De twee toonden zich erg enthousiast over de rondleiding. Het commentaar na afloop: "Machtig mooi. Ik wist niet dat er zoveel bij komt kijken." ZOETERWOUDE/DEN BOSCH - Je zult maar 'gewoon' aan het werk zijn en ineens overvallen worden door een reporter van VARA's radio programma 'De Steen en Been Show'. Dit overkwam Cor Kuyvenhoven, medewerker van de Technische Dienst op vrijdag 11 april. Cor had ooit eens laten vallen dolgraag in de Leidse grachten te willen duiken. Dit was niet tegen een dovemansoor gezegd, want zijn vriendin stuurde een brief naar het radioprogramma om zijn wens in vervulling te laten gaan. Cor werd meegenomen naar het Rapenburg in Leiden en kreeg daar een duikerspak aan. De gracht was door de politie afgezet en er waren allerlei voorzorgs maatregelen door de brandweer getroffen. Ook stonden een duiker en een ambulance stand-by. Cor zelf moest aangelijnd via een trapje het water in. Hij vond het prachtig. Onder water had hij twintig centimeter zicht en zag hij behalve wat waterplanten

Vers van 't Vat | 1997 | | pagina 7