{''nnr^rjF.nrj rrrrrrvriwrir LOOPT Op de plek waar nu nog een vijver is, zal het derde MK-gebouw verschijnen. Op de achtergrond het MKII-gebouw, waarin eind maart de nieuwe Apollo's van fase 2 zijn geplaatst Fase 3 staat voor 1998 gepland, met de plaatsing van nog eens negen Apollo's en een nieuwe reinigings- en koelin stallatie. Het nieuwe gebouw waarin deze tanks en de installaties komen, is aan de overkant van de spoorrails gepland. Op die plek bevindt zich nu nog een vijver. De nieuwe Apollo's zullen via een leidingbrug met de andere tanks worden verbonden. de leidingen koppelen en de slangen vervangen. Als laatste vinden nog de montage van het leidingwerk en het installeren van de benodigde elektra en software plaats. De Apollo's moe ten in het eerste kwartaal van 1998 in gebruik worden genomen. Apollotanks geplaatst. Deze zijn in april in productie genomen. Deze niet geïsoleerde tanks zijn inpandig opge steld. Dit levert veel voordelen met betrekking tot het onderhoud op. Fase 2 nadert over twee maanden haar bouwkundige afronding. In maart dit jaar werden in totaal vijftien nieuwe tanks geplaatst van elk 35 ton. Wat nog rest is het voltooien van het gebouw en het plaatsen van de klep- penmatrixen. Deze matrixen moeten zoeterwoude - Het zal de mede werkers van de brouwerij in Zoeter woude waarschijnlijk niet zijn ont gaan dat de bouw van Gebouw 3 al een heel eind is gevorderd. In Gebouw 3 zal de nieuwe verpakkingslijn Colonne 7 komen te staan. De staal constructie van het gebouw is inmid dels klaar en ook de dakbedekking is voltooid. Inmiddels is in het voorste gedeelte van het gebouw begonnen met het leggen van de tegelvloer. In het achterste gedeelte is men gestart met het 'coaten' van de (betonnen) vloer, dat wil zeggen dat er een soort verflaagje wordt aangebracht. Boven dien is kortgeleden gestart met het plaatsen van de betonnen gevelele menten. Momenteel wordt alles in gereedheid gebracht om de staalcon structie van de overkapping tussen Gebouw 2 en Gebouw 3 te plaatsen. De plaatsing van de eerste machines staat begin juni gepland. Als alles goed gaat, zal Colonne 7 in de herfst van dit jaar operationeel zijn. den bosch - Het Bossche kelder plan verloopt naar wens. Een onder deel van dit plan is de vervanging en uitbreiding van de bestaande kelders. Dat gebeurt in vijf fasen. Op dit moment wordt fase 2 uitgevoerd. Deze uitbreiding houdt de plaatsing van vijftien Apollo's in. De in totaal 27 tanks die tijdens fase 1 en fase 2 wor den geplaatst, vervangen 240 bestaan de lagertanks van 180 tot 390 hectoli ter. In fase 1 zijn onder meer twaalf

Vers van 't Vat | 1997 | | pagina 23