Nieuwe Li (sstuursfbden WGH den bosch - Leden van de Vereni ging van Gepensioneerden (WGH) hielden 8 april hun jaarlijkse Algeme ne Ledenvergadering. Dit keer was Den Bosch aan de beurt om de ruim 230 deelnemers gastvrij te ontvangen. Dat gebeurde in het Heineken Ont- spannings Centrum. Voorafgaand aan deze vergadering hield de heer Wil- sens van de CZ-Groep Zorgverzeke ringen een lezing over 'Ontwikkelin gen in de gezondheidszorg en de bete kenis daarvan voor ouderen'. Tal van actuele onderwerpen kwamen daarbij ter sprake. Ook koos de vergadering twee nieuwe bestuursleden: John Rit- man en Gé van Alphen. Een van de twee nieuwe bestuursleden van de WGH, Gé van Alphen (rechts) De Amstel Vriendschapstrofee gaat dit keer naar Bert Allewijn, Logistiek manager van de Unit Alkmaar. Veiligheidsfunctionaris Bart van Eunen geeft de trofee aan Bert "omdat we altijd uitstekend hebben samengewerkt. Een samenwerking waarbij goed overleg en hier en daar een gezellig biermoment centraal ston den. Bert is een zeer spontane maar bovenal eerlijke man. Hij is misschien niet altijd even diplomatiek maar dat vind ik eigenlijk wel een prettige eigenschap", aldus Bart van Eunen. Bart vervolgt: "We zitten gewoon op dezelfde golflengte. Waarschijnlijk door het feit dat we beiden een nogal calvinistische levensinstelling heb ben." Bert Allewijn en Bart van Eunen heb ben inmiddels ook buiten het werk contact met elkaar. "De familie Alle wijn is een uitermate gastvrij gezin. Mijn vrouw kan het uitstekend vin den met de vrouw van Bert. En het komt dan ook nog wel eens voor dat we even bij elkaar op bezoek gaan." "bier1c persoon" Bert was echt erg verrast toe hij hoor de dat hij de Amstel Vriendschapstro fee in de wacht zou slepen. "Bart belde me op met de mededeling dat hij de trofee aan mij wilde overhandigen. Ik krijg niet snel een rood hoofd, maar toen kreeg ik toch wel even een 'blos je' op mijn wangen en was het boven dien even stil. Ik vond het een mooi gebaar. In de periode dat ik nog in de brouwerij werkte, heb ik ontzettend veel geleerd van Bart. Met name over de technische kant van het verpak ken. Deze kennis heb ik later, toen ik eenmaal werkzaam was in Grou, goed kunnen gebruiken. Je weet namelijk hoe het er in de brouwerij aan toegaat Bart van Eumen (links) en Bert Alle wijn en dus ook wat daar mis kan gaan." Bert heeft Bart van Eunen leren ken nen als een "bekwaam en bierig per soon". "Iemand die veel kennis van zaken heeft en bovendien weet wat hij wil. Soms op het eigenwijze af. Ik weet nog goed dat hij pas in 1986 zijn rijbewijs haalde. Hij had eigenlijk een ontzettende hekel aan autorijden. Toch werd hij toen direct chauffeur van ons pendelbusje naar Alphen aan den Rijn. Zo'n actie is denk ik behoor lijk karakteristiek voor Bart."

Vers van 't Vat | 1997 | | pagina 22