Langs deze weg wil ik jullie, mede namens mijn echtgenote Ton en onze kinderen van har te dankzeggen voor de vele blij ken van belangstelling die ik heb mogen ondervinden tij dens mijn 37,5 jarig dienstjubi- leum op 21 maart jongstleden. Voor de vele cadeaus en bloe men maar vooral ook voor de vele persoonlijke gelukwensen spreek ik mijn oprechte dank uit. Jullie hebben er met z'n allen voor gezorgd dat ik aan deze dag met zeer veel plezier terugdenk. Paul Frehen Mede namens mijn echtgenote wil ik de directie van Heineken bedanken voor het mooie bloemstuk dat ik voor mijn 65ste verjaardag heb ontvan gen. C. Lagrouw Omdat het mij niet mogelijk is om persoonlijk dank te zeggen aan allen die door hun aanwe zigheid of anderszins, eraan hebben bijgedragen om mijn afscheid van Heineken op 1 april jl. tot een voor mij, mijn echtgenote en onze dochters, indrukwekkende en onverge telijke happening te maken, wil ik langs deze weg een poging daartoe wagen. Nu ik inmiddels de balans enigszins heb opgemaakt, kan ik niet anders doen dan herhalen wat ik al bij mijn dankwoord heb gezegd: ik ben op een hartver warmende wijze uitgeluid, en mede daardoor zal ik aan mijn actieve Heineken tijd van ruim 39 jaar, zeer, zeer goede herin neringen bewaren. Beste men sen, heel hartelijk bedankt: voor de vriendelijke woorden, voor de prachtige cadeaus, voor het boek met persoonlijke herinneringen van collega's en voor de goede wensen voor mijn nieuwe bestaan. Het ga u allen nog velke jaren zeer goed, en, naar ik hoop tot ziens omdat ik zeker weet dat ik u bij een of andere gelegenheid wel weer eens zal ontmoeten. Henk Helleman Ook namens mijn vrouw bedank ik u allen voor de belangstelling en de cadeaus die wij hebben ontvangen i.v.m. de viering van ons 40- jarig huwelijk. De bloemen en de drankenbon die wij van de brouwerij mochten ontvan gen, vielen goed in de smaak. Karei v.d. Velde Eind maart hebben velen van u de moeite willen nemen om ter gelegenheid van mijn vertrek bij Heineken samen nog een mooi glas bier te drinken. Voor dit vrolijk en hartverwarmend moment en voor de de daaraan voorafgaande vele jaren van vriendschap en samenweking ben ik zeer dankbaar. Frans Versteeg Mede namens mijn vrouw wil ik iedereen bedanken voor de mooie cadeaus en bloemen op de onvergetelijke middag van mijn afscheid. Wim Hartmans Gaarne een dankbetuiging aan de directie voor het pakket drank, de bloemen en envelop pe met inhoud bij ons 50-jarig huwelijk. Het was een onver getelijke dag. Daarvoor onze hartelijke dank, ook namens mijn vrouw. H. Berk Overleden IN MEMORIAM ANDRE SPIERIIUGS Ons bereikte het droeve bericht dat op 23 maart jl. André Spie lings op 60-jarige leeftijd is overleden. Hoewel we al lan ger wisten dat hij ongeneeslijk ziek was, is het einde toch nog onverwacht snel gekomen. André was een op en top Hei- neken-man die een grote staat van dienst heeft binnen Com mercie. Na functies als verte genwoordiger, Hoofd Verkoop en Mentor Speciale Brigade heeft hij op 1 september 1994 gebruik gemaakt van de Over bruggingsregeling. Uit het grote aantal aanwezi gen tijdens de begrafenis blijkt dat velen hem een warm hart toedroegen. Moge hij rusten in vrede. IN MEMORIAM T. SCHUITERT RUSSEN - Zondag 30 maart werden wij overvallen door het bericht dat de middag daarvoor tijdens het winkelen in Gouda onze oud-collega Toon Schui ten is overleden. Hij is 59 jaar geworden. Toon is begonnen als chauffeur bij drankenhandel De Vries- Lemmo in TWello. In 1989 is hij door samenvoeging met Alme lo overgeplaatst naar Rijssen, waar hij als heftruckchauffeur werkte. Dit heeft hij altijd met plezier gedaan. Hij stond altijd klaar voor iedereen, ook al werd het laat door extra druk te. Dat maakte hem niet uit. Hij heeft maar driejaar van zijn VUT-regeling mogen genieten. Wij wensen Tini en de kinde ren veel sterkte met dit verlies. Vrienden en collega 's van drankenhandel Cambrinus in Rijssen Overleden gepensioneerden De heer F.H. Steeneken (81) is overleden op 28 april 1997. Hij trad op 12 juni 1939 in dienst te Rotterdam. Sinds 1 maart 1975 was de heer Steeneken met pensioen. Op 8 april 1997 is de heer A. Dekker (78) overleden. De heer Dekker is op 1 juni 1951 in dienst getreden van Vrumo- na. Hij is op 1 december 1983 met pensioen gegaan. De heer P.RA. Wijers (76) is overleden op 16 april 1997. Hij trad op 1 juni 1957 in dienst van Amstel. Sinds 1 november 1985 was de heer Wijers met pensioen. Wij wensen de nabestaanden veel sterkte bij het verwerken van hun verdriet.

Vers van 't Vat | 1997 | | pagina 19