Vervolg van pagina 27 GESLAAGD DEM BOSCH Mechanisch operator C, F.M.H. van de Griendt (Verpakken) Mechanisch operator A, D.J.H.A. Veenstra, E.F. van der Sluis, W.H. van Roosmalen, RH. Mange, M.H.J, van der Horst en G. van Gelder (allen Verpakken) Duits voor beginners en Secre taresse, mw. S.J. Elands (Secre tariële Ondersteuning) Basiskennis Boekhouden, mw. H.P. Buys-Sleutjes (Plaatselijke Administratie) Access Programmeren, J. Wij nen (Verpakken) Elementaire Bouwkunde A, C.H.L. van Griensven en J.A. Nendels (beiden Technische Dienst) Elementaire Bouwkunde B, K. van Marion (Technische Dienst) Monteur Elektrische Bedrijfs- installaties, W.J. van Eekelen en W.G. Breedveld (beiden Brouwen) en L.H.A.M. Vis- schers (Garage) Onderhoudsmonteur Kleine Blusmiddelen, G.A.P. v.d. Wijst (Brandweer) HORECA Elektrische Schema- en Scha keltechniek, L. van Ingen en F.P.M. Walter (beiden Horeca Tap Service) Praktijkopleiding Medewerk- (st)er Horeca Tapservice, G.J. Ackerschott, J.T.M. Fietelaars, J.R.H. Hoedemaker, M. van Mourik, M.W.M. Mulders, M.W.M. Nillesen en P.W.A. v.d. Vliet (allen Horeca Tap Service Eindhoven) H.G. Haalboom, L.C. Hassing, R. Kool, J.P.J. Prins, P.A. Wassenaar en G.J. v.d. Wel (allen Horeca Tap Service Hoofddorp) K.H. v.d. Berg, R.W.J. Copier, E.P. van Doode- waard, J. van Gorsselen, J. Guijt, A. Hagebeuk, N.P. Hoog steden, A. van Rassel, J.A. Vis ser en J.G. v.d. Zwart (allen Horeca Tap Service Berkel en Rodenrijs) F.A.M. Bongertman, D. Donkersloot, H. Gerrits, A.J.L. Kers, IC Meijer, A.M.J.M. Siegers en J.R. Zweytzer (allen Horeca Tap Servi ce Zwolle Praktijkopleiding Service Mon teur Horeca Technische Dienst, A.M. Carree, H.J.A. Drenth, D. de Gooyer, N.H. Hennevelt, J.J. Koom, E. Stegink, M.C.J. Sto- man, S.G.M. Veltmaat, A.G. Visser, R.H.C. de Visser en J. van Dijk (allen Horeca Technische Dienst Zwolle) J. van Ekris, A.H. Jansen, P. Kooy, A.J. v.d. Lin den, P.P.J.P. van Look, C.J.M. Overbeek, P. de Voogt, T.A. de Jong, J. Knoops en R. Maarle- veld (allen Horeca Technische Dienst Berkel en Rodenrijs) G.W.M.M. Hoebers, H.J.G.M. Levels, A.C.J.M. Quaijtaal, W.M.S. Verboven, A.P.A. Ver monden en J.T.M. Jorna (allen Horeca Technische Dienst Eindho ven) J.H. Liebenwein, E.J.A. v.d. Linde, D.M. Parmentier, A.S. Schuller, A.E. van Vliet, G.C. van Merkesteijn en M. Oudt (allen Horeca Technische Dienst Hoo fddorp) Praktijkopleiding Medewerk- (st)er Planning en Werkvoor bereiding, Th. den Breejen en mw. N. van Kwawegen (beiden Horeca Technische Dienst Berkel en Rodenrijs) F.J.A. van Hoesel en A.T. van der Molen (beiden Horeca Technische Dienst Zwolle) P. van Klaveren Horeca Techni sche Dienst Hoofddorp) F. Ter voort (Centr. Horeca Technische Dienst Zoeterwoude) Marketing voor de Horecaver- tegenwoordiger, M.J. Zwemer en O. Timman (beiden Verkoop Middelburg) R.J.A.P. Thewes- sen, M.H. Collee en P.A. Boers (allen Verkoop Den Haag) R.P.A.H. van Steen (Bouwkunde Arnhem) D.J.O. van Maanen (Evenementenorganisatie Arn hem) R.P. Stam en S. Bleeker (beiden Verkoop Alkmaar) M.W.J. Kuijt, J.H.A. Beuke- boom, H.G. Koenen en G.F.J. Andriessen (allen Verkoop Hoofddorp) ZOETERWOUDE Taaltraining Duits, S. v.d. Saint (Bedrijfsinkoop) Bedrijfseconomie I (SPD), E.P. Dijkstra (Crediteuren/Magazijn administratie) Inleiding Logistiek, J.M. van Osch (Juridische Zaken) DENBOSCH H. Craane en J. Dubbeld (beiden Verpakken) f. 500,- J.I. de Jong en J.H.P.M. van Litsenburg (beiden D.C.S.) f. 500,- J.F.J.M. Mulders en G.A.M. v.d. Velden (beiden Verpakken) f. 500,- G.A.M. Brockotter (Verpakken) f. 500,- M. v.d. Heijden, J.F.J.M. Mulders en G.A.M. v.d. Velden (allen Verpakken) f. 300,- AJ. Smits (Verpakken) f.100,- H.J. Knops (Verpakken) f. 100,- E. Verlouw, A. Stuiver en T.B. van Herwijnen (allen Brouwen) f.250,- P.A.J.M. van Veldhoven (Verpakken) f. 100,- F.C.P. Stolzenbach en F.G.M. Jonkers (beiden Verpakken) N. Damen en H. van Lith (beiden Verpakken) T.J.M. Verboort (Verpakken) F. Stolzenbach en J. van Haren (beiden Verpakken) J.G.H.A. Schalks (Verpakken) J. Kreemers (Verpakken) T. van Wanrooy en A.C. v.d. Heijden (beiden Verpakken) J.H.J. v.d. Leest en A. Maurix (beiden Verpakken) J.J.G. Stundebeek en A. van Setten (beiden Verpakken) 5C V ca f.250,- f.250,- f.250,- f.250,- f.250,- f.250,- OX) T3 aj 1 c 03 f.250,- f. 250, f.250.

Vers van 't Vat | 1997 | | pagina 30