AFSCHEID T. DOUSI P.M. VAN HALDEREN AFSCHEID H. HEL zoeterwoude - De heer P.M. van Halderen, Hoofd Personeelsinfor matie en Administratie van Heineken Nederlands Beheer B.V., nam op 24 maart afscheid van Heineken in het ontvangstgebouw De Hooiberg in Zoeterwoude. Paul werd samen met zijn vrouw, dochter, zoon, schoon zoon en twee kleindochters welkom geheten door HNB directeur Frans Versteeg. In zijn toespraak memoreer de de heer Versteeg dat Heineken voor Paul zijn vijfde werkgever was. Een onderneming waar hij vervolgens ruim 26 jaar heeft gewerkt. Na ruim veertig jaar werken is het pensioen dan ook meer dan verdiend. Volgens de heer Versteeg manifesteerde Paul zich in zijn diverse functies binnen Heineken als in de woorden van de heer Bommel: "iemand met een groot denkraam! Hij was o.a. de rekenmees ter van de CAO. Iemand die altijd zeer zorgvuldig met mensen omging." Paul werd namens de onderneming door de heer Versteeg bedankt en ont ving uit diens handen een biljartkeu. Want biljarten is naast bridgen een grote hobby van Paul. Tot slot werd hem door vele mensen een goede toe komst toegewenst in zijn nieuwe huis in Breda. dem bosch - Op vrijdag 21 maart nam Ton Dousi, na een dienstverband van ruim dertig jaar, afscheid van de Bossche Brouwerij. De heer Dousi was verantwoordelijk voor opleidin gen binnen de afdeling Verpakken. Tijdens de afscheidsreceptie, waar het soms wel leek op een reünie van een aantal oud-collega's van de afdeling Verpakken (ploeg B), werd hij toege sproken door de afdelingsmanager Verpakken de heer J.W. Kroonen. De heer Kroonen blikte met de aanwezi ge gasten terug op de carrière van Ton. Hij werd daarbij gekarakteriseerd als een streng maar bovenal oprecht en rechtvaardig persoon. Tijdens de over handiging van het cadeau, een elektri sche zaag, kwam er plotseling een Hel- voirtse 'boswachter' naar voren, die het gesprek overnam en 'en publique' een boekje open deed over het privé- leven van de heer Dousi. Daarna werd hij nog in het Bossche dialect toege sproken door mevrouw Ria de Groen. Haar speech ging met name over Ton zijn activiteiten in de Groepsleiders vereniging. amsterdam - Na bijna 39 jaar nam H.P. Helleman op 1 april afscheid van Heineken. Het getuigt van enige durf om je afscheid te plannen op deze datum, je loopt tenslotte het risico dat men denkt dat het een 1 april grap is. Maar uit de grote opkomst van colle ga's en ex-collega's bleek dit uiteinde lijk een te verwaarlozen risico. De heer en mevrouw Helleman, die werden vergezeld door de kinderen, werden toegesproken door de heer Willing, die enkele bijzonderheden schetste uit Henk zijn loopbaan bij Amstel en later bij Heineken. De heer Willing sloot af met een opsomming van een aantal persoonlijke kenmer ken van Henk Helleman, zoals bij voorbeeld zijn fantastische geheugen, zijn vakmanschap, zijn onverstoor baarheid in elke situatie en zijn door niemand te evenaren dossierbeheer. Hij dankte Henk voor zijn steun en 39-jarige bijdrage aan het succes van Heineken. Om op een geheel eigen wijze verbon den te blijven met het (Heineken) nieuws, werd Henk een faxapparaat aangeboden. De afdeling vertolkte ten slotte nog een lied waarin Henk nog eens werd getypeerd. Peter van Westrhenen refereerde in zijn toe spraak met name aan de rijke bron van kennis en ervaring die Henk Hel leman steeds voor hem is geweest en aan een aantal persoonlijke gezamen lijke herinneringen. Om zijn waarde ring nog eens te bekrachtigen nodigde hij de aanwezigen uit mee te zingen met een door hem gemaakt 'versje'. In zijn dankwoord zei Henk Helleman getroffen te zijn door de vriendelijke woorden en andere uitingen van waardering. Wat restte was een genoeglijk samenzijn van collega's en oud-collega's, precies zoals Henk dit zich ook had voorgesteld en gewenst.

Vers van 't Vat | 1997 | | pagina 29