40 JAAR T. VAM AM VLIET JURMAMS E arnhem - Vanwege een dienst verband van 40 jaar kreeg Theo van Uhm, medewerker Interne Dienst, op maandag 3 maart de 'Pieter Pils' en de daarbij behorende oorkonde uitge reikt van regionaal directeur Peter Kruip. Tijdens de receptie, die plaats vond in de gezellig drukke ontvangst ruimte van Heineken Brouwerijen Gelderland, hield de heer Kruip een korte toespraak waarin hij terugblikte op de loopbaan van Theo. Theo is vanaf zijn dertiende actief bin nen onze organisatie en, zoals het zich den bosch - Op vrijdag21 februari werd een afscheidsreceptie gehouden voor de heren Cees van Vliet, Project leider Taakteam Vernieuwen, en de nu laat aanzien, zal hij zelfs zijn 50- jarig jubileum halen! Iets wat binnen Heineken vandaag de dag nog maar zelden voorkomt. In eerste instantie stond Theo nog een beetje sceptisch tegenover een feestje, maar uiteindelijk was hij toch zeer verguld met het bereiken van deze mijlpaal. Al dat prachtige, frisse Heine- ken-groen draagt hij nu en ook de komende jaren een warm hart toe. Er werd hem dan ook nog een aantal prettige jaren toegewenst in goede gezondheid. heer Walter Schuurmans, Revisielei der Verpakken. De twee heren zijn samen goed voor ruim 70 jaar Heine ken ervaring. Zij maakten met ingang van 1 maart 1997 gebruik van de VUT-regeling. In een stampvolle Cambrinuskelder werden de beide heren door hun collega's en oud-col lega's uit zowel Zoeterwoude als Den Bosch eens flink in het zonnetje gezet. Een aantal collega's van de heer Schuurmans voerde een sketch op waarin een paar waarzeggers de hoof drol speelden. De waarzeggers wier pen een blik op de toekomst van de heer Schuurmans. Ook de collega's van de heer van Vliet voerden een stukje op. Hierin stond de spelshow 'Wie van de drie?' centraal. De zeer informele receptie ging hierna nog een behoorlijk tijd door. Het werd een ouderwets gezellige receptie. dat Ad er wat van afwist. Hierna voer den collega's van de Technische Dienst een aantal sketches op waarin de vele bouwkundige werkzaamheden die onder Ad zijn uitgevoerd, de revue passeerden. Ook na de sketches bleef het nog lang gezellig in de Cambri- niuskelder. den bosch - Na bijna 35 jaar nam Ad Steenbakkers, Projectleider Taak team Vernieuwen, op vrijdag 4 maart afscheid van de Bossche Brouwerij. Ad begon zijn loopbaan als tekenaar bij de Bouwkundige afdeling. Sinds 1 april maakt hij gebruik van de VUT- regeling. In een goedgevulde Cambri nuskelder werd de heer Steenbakkers tijdens de voorontvangst toegespro ken door de heer Ubbink, Unit manager Den Bosch. Tijdens de recep tie hield de heer Van de Bovenkamp, Teamleider Vernieuwen, een toe spraak. Daarin kwam onder meer naar voren dat er binnen de Bossche brouwerij geen steen is gelegd zonder

Vers van 't Vat | 1997 | | pagina 28