Het was te gek...! Wat 'n happe ning. Thuis opgehaald worden met een vrachtautootje van je eigen leeftijd en onder motor- politie-escorte, gevolgd door auto's van de Drankenhandel is al niet niets, maar in het H.O.C. waren zo'n 600 mensen geko men om te zien of ik wel echt wegging(?) en om kennis te maken met m'n opvolger 'onze' Marinus en zijn vrouw, onze schoondochter Heidy. Collegae en relaties, zij trokken in één lange bonte stoet aan ons voorbij. Tijd voor een gesprek was er niet. Het bleef die dag bij handen geven en bedanken. Een receptie die mede door de blaaskapellen 'n Carnavalsfeest werd zoals je 't alleen in Den Bosch kunt mee maken. Dit was weer 'Mensen Maken Heineken' in optima forma. Gelukkig is alles op video opgenomen, we blijven genieten. Iedereen bedankt en nog eens bedankt, ook voor alle schriftelijke reacties en de vele cadeaus. Wij wensen u allen 't beste toe! Ad en Ria van Dorst Mijn vrouw en ik werden bij ons 50-jarig huwelijk blij ver rast met een prachtig bloem stuk, drankenpakket en enve lop met inhoud. Daarvoor onze hartelijke dank. W. Kort De belangstelling na het over lijden van Jan de Vos was voor zijn 'vosjes' een troost en een steun in het verwerken van het verlies. Geweldig om te mogen ervaren dat je niet vergeten bent als je met pensioen bent gegaan. Het prachtige bloemstuk, de reacties van oud collega's, de ondersteuning in de afhande ling van de administratieve zaken, allemaal dingen die je sterken omdat blijkt dat je niet alleen staat. Heineken zorgt voor haar gepensioneerden! Bedankt voor al die momenten van hulp en fijne gevoelens. 'Zijn Vosjes' A. de Vos-van den Adel Langs deze weg wil ik u, ook namens mijn vrouw en kinde ren, hartelijk dankzeggen voor het prachtige bloemstuk en de drankenbon welke wij van Heineken mochten ontvangen ter gelegenheid van ons 40- jarig huwelijk. Nogmaals bedankt. Familie S.D. de Joode Wat zijn mijn vrouw en ik weer verwend door Heineken. Een prachtig bloemstuk en heerlij ke flessen met inhoud moch ten wij van u ontvangen ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk. Heel hartelijk dank hiervoor. Henk en Bep Hamer Graag willen mijn vrouw en ik de directie van Heineken bij zonder hartelijk bedanken voor het drankenpakket, enve lop met inhoud en het prachti ge bloemstuk welke wij ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijk mochten ontvangen. Karei en Nel Tielkemeijer Voor uw aanwezigheid of uw medeleven in de vorm van bloemen of brieven betoond na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, zoon en broer Piet van Geel, willen wij u zeer hartelijk danken. Familie Van Geel Mede namens mijn kinderen, wil ik de directie van Heineken hartelijk bedanken voor de prachtige bloemen en voor de getoonde deelneming na het overlijden van mijn goede man, vader en opa. Deze herin nering zal bij ons altijd blijven. Ans Tolk-Vlaar, Hetty, Jeanette en John Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik de directie har telijk bedanken voor het bloemstuk en drankenpakket ter gelegenheid van ons 40- jarig huwelijk. Ook hartelijke groeten aan de ex-medewer kers. Rinus Herblot Hiermede wil ik, ook namens mijn vrouw, bedanken voor de vele blijken van belangstelling die wij ontvangen hebben van mijn oud collega's van de gara ge A/Que, tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis. Dat was een grote steun voor ons. Ook de directie van Heineken bedankt voor het prachtige boeket bloe men welke ik ontvangen heb bij mijn thuiskomst. D.E. Karman Op donderdag 20 februari 1997 droegen wij Jan Kerckhoffs ten grave. Hij kwam bij de Amstel Brouwerij in dienst op 17 november 1947 als Horeca inspecteur bij het toenmalige filiaal Heerlen. Op I juni 1988 eindigde hij zijn loopbaan als Hoofd van het Horecagebied Limburg. In deze periode van 41 jaren heeft hij Amstel en daarna Heineken op de meest voortreffelijke en loyale wijze gediend. Zeer velen uit de Lim burgse brouwerijwereld, onze horeca afnemers uit dat gebied, vertegenwoordigers uit zijn sociale achtergrond en talloze vrienden waren aanwezig bij de plechtige uitvaartdienst in de Basiliek te Meerssen. Een zeer bijzondere en integere man is van ons heengegaan. Hij ruste in vrede. R Kronenberg De heerS. Kos (75) is overleden op 1 april 1997. Hij trad op 8 januari 1962 in dienst van Amstel. Sinds 1 november 1986 was de heer Kos met pen sioen. Op 27 maart 1997 is de heer P.A.F. van Hoek (65) overleden. De heer Van Hoek is op 29 maart 1971 in dienst getreden te Den Bosch. Hij is op 1 januari 1997 met pensioen gegaan. Hierbij bedank ik de directie en het personeel voor de belang stelling bij de begrafenis van Jozef Martinus Vink. Hartelijk dank voor de prachtige bloe men. Mevrouw S. Delissen De heer L.H. van Spankeren (76) is overleden op 16 maart 1997. Hij trad op 6 april 1936 in dienst van Amstel. Sinds 1 oktober 1985 was de heer Van Spankeren met pensioen. Op 4 maart 1997 is de heer D.J. Ringour (78) overleden, de Heer Ringour is op 17 maart 1947 in dienst getreden te Amsterdam. Hij is op 1 oktober 1973 met pensioen gegaan. De heer J.M. Vink (65) is over leden op 25 februari 1997. Hij trad op 1 januari 1971 in dienst te Zoeterwoude. Sinds 1 no vember 1996 was de heer Vink met pensioen. Op 17 maart 1997 is de heer H.W.J. Tolk (66) overleden. De heer Tolk is op 1 maart 1975 in dienst getreden te Den Bosch. Hij is op 1 februari 1996 met pensioen gegaan. De heer W. van 't Hoenderdaal (66) is overleden op 14 maart 1997. Hij trad op 19 februari 1952 in dienst te Bunnik. Sinds 1 mei 1995 was de heer Van 't Hoenderdaal met pensioen. Wij wensen de nabestaanden veel sterkte bij het verwerken van hun verdriet Overleden gepensioneerden

Vers van 't Vat | 1997 | | pagina 27