Apeldoornse studenten Bart van Eunen (rechts) en Piet Bouws Piet werkt heel nauw samen met Bart in het kader van ARBO. "Hij is een hele aardige collega, die uiter mate creatief zijn werk doet", zegt hij over hem. "Hij heeft zijn functie als veiligheidsfunctionaris binnen de "Het is een toffe vent. We zitten op één lijn." Dat zijn voor Piet Bouws, hoofd Heineken Bedrijfsgezondheidsdienst, redenen om veiligheids functionaris Bart van Eunen van de brouwerij in Zoeterwoude "met een Amstel Vriendschapstrofee te verrassen." brouwerij een geheel nieuwe inhoud gegeven. Een inhoud die uitstijgt boven de geijkte taken als bijvoor beeld werkplekonderzoeken. We komen weliswaar niet bij elkaar over de vloer, maar we zijn wel door ons werk zakelijke vrienden geworden. Tja, wat kan ik nog meer zeggen? Bart is gewoon een toffe vent." VERRAST Bart van Eunen zelf is blij verrast met de vriendschapstrofee. "Ik had dit niet verwacht", bekent hij. "Eerlijk gezegd was ik even stil toen Piet mij infor meerde. Het is waar, Piet en ik werken nauw en goed met elkaar samen. Zakelijke vrienden, zo gezegd. Uiter aard voel ik mij zeer vereerd dat hij mij voor deze trofee heeft uitgekozen. Ik zal er een mooie plek voor uitzoeken bij mij thuis." Bart heeft al iemand in gedachten voor de komende uitreiking. Wie dat is, leest u in de komende Vers van 't Vat. ZOETERWOUDE - Het Pascal Colle ge uit Apeldoorn heeft de schoolprijs gewonnen tijdens de tiende Nationale Biertapwedstrijd voor middelbare hotelscholen. De biertapwedstrijden werden 21 maart gehouden in het Heineken-ontvangstgebouw De Hooi berg in Zoeterwoude. De organisatie was in handen van het Hanze College uit Zwolle. Heineken ondersteunde het evenement facilitair en leverde het prijzenpakket. Het Pascal College kreeg een beker en een krat Heine ken, waarin een biljet van duizend gulden stak. In het individuele klasse ment eindigde Freek Arts van het Eco nomisch College uit Heerlen op de eerste plaats. Hij won de zilveren Han ze Wisselbeker en zes kaarten voor de Night of the Proms 1997.

Vers van 't Vat | 1997 | | pagina 23