Een strakblauwe lucht, warme zonnestralen, het ruisen van de golven: voor velen een beeld om maandenlang reikhal zend naar uit te kijken. Ontspannen op een badlaken of in de strandstoel of zorgeloos dobberen op zachtkabbelend water... Wat wil een mens nog meer? Een blikje Heineken misschien? Dan heeft Heineken goed nieuws. Eind april komt er een nationale promotie met blikjes en een speciaal luchtbed in de hoofdrol. Bier in blik wordt het hele jaar gedronken. Maar de piek ligt toch wel in de zomerperiode. Blikjes zijn dan ook bij uitstek geschikt om mee te nemen wanneer we eropuit trekken. Waarheen dat ook is, een koel blikje Heineken is altijd welkom. Voor de adviesprijs van fl. 19,95 (met andere woorden dit bedrag kan per winkel verschillen) krijgt de consu ment tijdens de nationale promotie niet alleen twaalf 33 cl-blikjes Heineken, maar ook een Heine ken luchtbed. Uniek vanwege zijn opvallende bedrukking maar vooral ook vanwege de twee uit sparingen in de linker- en rechter kant van het hoofdkussen. In die uitsparingen zijn op eenvoudige manier twee blikjes Heineken te plaatsen. Dus: dobberen maar! De promotieverpakkingen zullen vanaf eind april in het hele land te koop zijn. U zult niet lang hoeven zoeken of de actie al in de winkel is, want dat zal duidelijk zichtbaar zijn. Opvallende displays met een opgeblazen luchtbed erboven zul len dat in supermarkten en bij slijterij en duidelijk maken. Het gaat om een eenmalige promotie: de combinatie van blikjes en luchtbed is te koop zolang de voorraad strekt. De nieuwe promotie is niet alleen in eigen land enthousiast door de handel ontvangen, maar ook in het buiten land. Het Heineken brandmanage- ment heeft al van diverse Heineken werkmaatschappijen het verzoek gekregen of ze ook Heineken-lucht- bedden kunnen bestellen. Vanzelf sprekend kon dat. Zo zullen er deze zomer, als het weer tenminste mee werkt, op vele plaatsen in en buiten Europa Heineken-luchtbedden te ontdekken zijn. NATIONALE FLESPROMOTIE Maar Heineken heeft meer in petto deze zomer. Want half mei begint de nationale promotie voor Heine- ken-bier in fles. Deze promotie maakt het nu extra aantrekkelijk om Heineken bier in fles te kopen. Voor de adviesprijs van fl. 16,95 is er namelijk een kar tonnen kratje te koop met daarin behalve twaalf flesjes Heineken ook een stoere vrijetijdstas. Een stoffen tas met grote koorden, zodat hij gemakkelijk over de schouder kan worden gehangen, en geschikt is voor vele doelein den. Door de fraaie decoratieve bedrukking brengt de tas het merk Heineken opvallend onder de aandacht.

Vers van 't Vat | 1997 | | pagina 21