DEM BOSCH TRAPT AF HORECA-UMIT Maken Heineh waalwijk - Met enkele goedge- richte schoten op het doel, verrichtten de serviceteams van de nieuw te vor men Horeca-unit Den Bosch de aftrap van de unitvorming. Niet alle penal ty's leidden tot resultaat. Daarvoor waren de voetbalkeepers van eredivi sieclub RKC uit Waalwijk te goed. Maar het motto was duidelijk: de ser viceteams gaan in de toekomst scoren. Voorafgaand aan de daadwerkelijke aftrap op 17 maart had Regionaal unitmanager Marinus van Dorst een presentatie gehouden in de ont vangstruimtevan RKC. Dit jaar moet namelijk de horeca-unit Den Bosch gestalte krijgen. De unit zal ontstaan na integratie van Commercie op de vierde verdieping van het Bossche kantoorgebouw en de medewerkers van drankenhandel Van Dorst-Lie- brand- Olderaan. Met ingang van vol gend jaar zullen DLO en het rayonver koopkantoor Den Bosch één geheel vormen. Commerciële activiteiten en de distributie worden geïntegreerd. In de plaats van de aparte brouwerij- en de aparte horecavertegenwoordiger heeft de horecavertegenwoordiger van de toekomst beide specialisaties in zijn portefeuille. Bovendien bewerkt hij een kleiner rayon. Voor de horeca- bewerking nieuwe stijl, waarin nog meer service aan de klanten voorop staat, krijgt elke klant een eigen servi ceteam. Bestaand uit een horecaver tegenwoordiger, een telefonist(e), een commercieel assistent(e) en een of meer chauffeurs en bijrijders. De ser viceteams zullen daarnaast zonodig worden uitgebreid met andere colle ga's zoals van Magazijn, Technische Dienst en Bouwbureau. Marinus van Dorst vertelde ook dat een implementatieteam zou worden gevormd (wat inmiddels gebeurd is), dat bestaat uit mensen van alle afde lingen van de te vonnen unit. Dit team bekijkt wat er moet gebeuren om de plannen te realiseren. En wat de unitvorming voor gevolgen zal hebben op onder meer organisatie, procedures en taakverdeling. Na nog enkele vragen over de overleg structuur en de taakverdeling te heb ben beantwoord, was het tijd voor een drankje en een buffet. Intussen is het implementatieteam aan de slag gegaan.

Vers van 't Vat | 1997 | | pagina 10