AFSCHEID J. VAM WIJ AFSCHEID A.J.C. VAM DORST AFSCHEID A.P. BURIK amsterdam - De heer J. van Wijk, hoofd Postkamer in Amster dam, maakt per 1 april gebruik van de VUT-regeling. Ter gelegenheid hier van werd 29 januari een afscheidsre ceptie gehouden op de Moutzolder in het Ontvangstgebouw aan de Stad houderskade. Voorafgaand aan de receptie vond een voorontvangst plaats op de Moutzolder, waar Jaap van Wijk, zijn vrouw en hun dochter en schoonzoon welkom werden geheten door onder anderen de colle ga's van de Postkamer. Tijdens deze voorontvangst werden anekdotes opgehaald over de afgelopen twintig jaar die Jaap van Wijk bij Heineken heeft gewerkt. Tijdens de drukbe zochte receptie gaf de heer De Vries (Sitemanager A'Wet en A'Scha) een terugblik op het werkzame leven van Jaap. Voor zijn indiensttreding bij Hei neken waren Jaap en zijn vrouw werkzaam op de markt als verkopers van stoffen. Het harde werken wat hij vanuit die tijd gewend was, heeft Jaap bij Heineken voortgezet. De heer De Vries dankte Jaap voor zijn inzet in de afgelopen jaren. Hierna volgde de gezellige receptie die ook door veel oud-collega's werd bezocht. den bosch - Na bijna 36 jaar nam de heer A.J.C. van Dorst woensdag 29 januari afscheid van Heineken. Ad was bedrijfsleider van de Dranken handel Van Dorst Liebrand Olderaan in Den Bosch. Nadat Ad en Ria thuis waren opgehaald met een oude én de huidige vrachtauto's van die dranken handel, volgde een tour langs de oude drankenhandel Van Dorst in Schaijk. Daarna vond de voorontvangst in Den Bosch plaats, waar Ad en Ria verge zeld werden door hun zoon en opvol ger Marinus, diens vrouw Heidi en hun andere zoon Eric. Later voegde ook oma Van Dorst zich bij de familie. Ad werd toegesproken door de heren Van Rompu en De Mol. Zij gaven hem een gegraveerd brouwketeltje. Tijdens de receptie in het Heineken Ont vangstcentrum sprak Philip de Ridder over het ondernemerschap en de loyaliteit van Ad. Marinus bedankte vervolgens zijn ouders voor alles wat zij zakelijk en privé voor hem hebben betekend. Om niemand in zijn dank woord te vergeten had Ad zelf een aantal attributen meegenomen, waar onder een klantenlijst en het Heine ken telefoonboekje. Gelukkig reikte hij uitsluitend aan de eerste persoon van elke lijst een bloemetje uit, anders was men in tijdnood gekomen. Daar na konden de vele honderden klan ten, leveranciers en collega's afscheid nemen. De Carnavalsband De Jeppers en de Showband van de luchtmacht basis Volkel verzorgden daarbij het muzikale gedeelte. zoeterwoude - De heer A.P. Burik (Senior Production Advisor bij Production Policy and Control) nam 20 februari afscheid van Heineken in ontvangstgebouw De Hooiberg te Zoeterwoude. Aad werd, samen met zijn vrouw, dochters en schoonzoons, welkom geheten door Tom de Man. Deze schetste in zijn toespraak een beeld van de 37,5 jarige loopbaan van Aad. Naast een overzicht van de ver schillende functies van Aad Burik in binnen- en buitenland, werd vooral tie nadruk gelegd op zijn bijdrage aan Heineken. De Man belichtte met name Aads initiatief van het manage- menttraineeship voor Brouwers, dat beter bekend staat als de 'Burik Boys'. Vervolgens kreeg hij de speld uitge reikt die bij het 37,5 jarig dienstver band hoort. Ook kreeg hij een speciaal voor hem gebrouwen bier, BUR bok. Een aantal collega's bracht onder pianobegeleiding een lied ten gehore, waarin anekdotes uit zijn verleden waren verwerkt. Tot slot kreeg hij een aantal cadeaus uitgereikt voor zijn grote hobby: golfen. In zijn dank woord benadrukte Aad Burik dat er volgens hem nog niemand met zoveel plezier heeft gewerkt als hij. Ook be dankte hij zijn collega's voor de pretti ge samenwerking. Vervolgens kon iedereen het BUR bokbier proeven.

Vers van 't Vat | 1997 | | pagina 29