HET IS TIJD h VOOR EEI\I PAAS-KLEUF - WEDSTRIJD! "Omdat hij een heel aardige man is en een reuze aardige collega. We liggen elkaar." Dat zijn voor Jan Biesheuvel de belangrijkste redenen om de Amstel Vriendschapstrofee te geven aan Piet Bouws. De twee hebben elkaar leren ken nen toen Jan Biesheuvel (Pro jectmanagement Heineken Neder lands Beheer) als projectleider bezig was met invoeren van Medical View, een deelsysteem van Personel View (kortweg P-View), dat in 1994 is inge voerd. Samen zitten ze nu in een pro jectgroep die het oprichten van de Heineken Arbodienst voorbereidt. "We hebben ook hetzelfde gevoel voor humor", vertelt Jan Biesheuvel. "We begrijpen elkaar. We zitten op dezelfde golflengte. Zowel emotioneel als verstandelijk. Dat moet je koeste ren. "Hoofd Bedrijfsgezondheidsdienst Piet Bouws is verrast met de toeken ning van de Amstel Vriendschapstro fee. "Ik ben zeer vereerd dat iemand aan me denkt. We zitten bij de BGD toch een beetje langs de zijlijn van het primaire proces, dus eigenlijk had ik dit nooit verwacht. Het is waar dat we elkaar goed aanvoelen. Toch zijn we ook eikaars tegenpolen. Ik ben zelf impulsiever en nogal eens ongeduldig van aard, maar dan weet Jan Biesheu vel mij met een geweldige kwinkslag weer rustig te krijgen. Hij kan een opmerking maken waardoor je meteen denkt 'ja, wat zit ik me nu weer druk te maken...'. Daar is hij fenomenaal in. Met zijn rust en goede opmerkingen is hij een collega met wie het prettig is samen te werken. Hij werkt goed op de sfeer. We praten ook wel vaak samen over de grote onder werpen des levens, naar aanleiding van een boek, dat we beiden mooi vinden. Ja, ik vind het aardig van hem de trofee te krijgen." En aan wie Piet Bouws de trofee doorgeeft? Hij heeft al een naam in gedachten, maar wil er nog even langer over nadenken. Wie het wordt, zien we in de volgende Vers van 't Vat. Kinderen tot 13 jaar kunnen mee doen. Een jury zal de prijzen toel en- nen per leeftijdscategorie. Stuu je ingekleurde plaat vóór 14 april naar Vers van 't Vat, Postbus 530,1380 BD Zoeterwoude.

Vers van 't Vat | 1997 | | pagina 22