UIT DIENST na een dienstverband van drie of meer jaar Mw. J.M. van Eist (Secretariaat Support Westelijk halfrond, Z/Wou) DANKBETUIGINGEN Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik de directie van Heineken zéér hartelijk bedan ken voor de cadeaus ter gele genheid van mijn 25-jarig dienstjubileum, de O.R.-Com mercie voor het prachtige bloemstuk en drankenhandel Cambrinus voor de lovende woorden en de goede verzor ging van de hapjes en de drankjes. De grote belangstel ling van collega's en oud-colle ga's heeft deze dag voor mij onvergetelijk gemaakt. Dit alles hebben wij zeer op prijs gesteld. Nogmaals mijn harte lijke dank. Jan Dijk Mede namens mijn man wil ik edereen bedanken voor het adeau en de bloemen die ik ter gelegenheid van mijn 25-jarig ubileum heb mogen ontvan gen. Betty van den Akker-van Stek Hierbij wil ik, ook namens mijn kinderen, de directie van Hei neken, collega's en oud-colle ga's van de afdeling Centraal Betalingsverkeer danken voor de getoonde belangstelling na het overlijden van mijn man. Jullie medeleven, persoonlijk en in de vorm van het prachti ge bloemstuk, was voor ons een grote troost en zal steeds een dankbare herinnering blij ven. Familie Leny, Marcel en Edwin Houberg Voor de door u betoonde deel neming na het overlijden van mijn vrouw, moeder en schoonmoeder, Corrie van Voorst-Visch, betuigen wij langs deze weg onze hartelijke dank. Iedereen een kaartje stu ren is voor ons onbegonnen werk. Wij hopen dat u dat zult begrijpen. Het medeleven, per soonlijk, schriftelijk of in de vorm van bloemen tot uiting gebracht, was voor ons een grote troost en zal een dank bare herinnering blijven. Nog maals hartelijk dank. Kees van Voorst, Marco en Esther Overleden IN MEMORIAM AB SAÏDI Op 17 januari 1997 overleed na een ziekbed van bijna een jaar, toch nog onverwacht, Ab Saldi op de veel te jonge leeftijd van 30 jaar. Ab was in september 1989 in dienst gekomen als Medewer ker Postkamer op de vestiging te Zoeterwoude. Zijn laatste functie betrof Medewerker Administratie bij drankenhan del Toonen-Lafeber te Katwijk. Wij hebben Ab leren kennen als een rustige jongen, die hard werkte en als duizendpoot op de Administratie het cement vormde op de afdeling. Het verlies is, mede daarom, erg groot. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe in deze moei lijke periode. Overleden gepensioneerden De heer J.G.M. Kerckhoffs (73) is overleden op 15 februari 1997. Hij trad op 17 november 1947 in dienst van Amstel. Sinds 1 maart 1988 was de heer Kerckhoffs met pensioen. Op 17 februari 1997 is de heer G. Goedkoop (88) overleden. De heer Goedkoop is op 20 juli 1943 in dienst getreden van Amstel. Hij is op 1 januari 1975 met pensioen gegeaan. De heer J. van der Doll (77) is overleden op 13 februari 1997. Hij trad op 1 februari 1957 in dienst van Amstel. Sinds 1 oktober 1984 was de heer Van der Doll met pensioen. Op 23 februari is de heer G.D.J. van der Kaaij (78) overleden. De heer Van der Kaaij is op 1 mei 1952 in dienst getreden. Hij is op 1 februari 1984 met pensioen gegaan. Wij wensen de nabestonden veel sterkte bij het verwerken van hun verdriet.

Vers van 't Vat | 1997 | | pagina 19