HEIIMEKEH BOUl Helmond Heineken Nederland timmert aan de weg. De afgelo pen tijd is zowel in Helmond, Hoogeveen, Alkmaar als Groningen begonnen met de bouw van nieuwe Horeca-vestigingen. Daarnaast werd in Zoeterwoude een begin gemaakt met de uitbreiding van de pro ductiefaciliteiten ten behoeve van de export. Daar zijn eind november de eerste palen geslagen voor Gebouw 3. In dit gebouw zal Colonne 7 komen te staan. Om de kwaliteit van de distributie van dranken en de servicegraad van de commerciële diensten ook in de toe komst te kunnen waarborgen, is n Helmond werd op 3 december de eerste paal geslagen voor een splin ternieuw onderkomen van Heineken Brouwerijen. Helemaal aan de andere kant van Nederland, in Hoogeveen om precies te zijn, werd op donderdag 12 december eveneens de eerste paal geslagen voor een nieuw pand. Bijna twee maanden later, op donderdag 6 februari, ging in Alkmaar de eerste paal de grond in. De laatste in deze serie van vier, was Groningen. Daar werd maandag 10 februari eveneens het startschot gegeven voor de bouw van een nieuwe regionale vestiging. SERVICEGRAAD 'Alkmaar' had een speciaal aandenken laten maken ervoor gekozen de commerciële en logistieke diensten per regio in één vestiging samen te brengen. In Hooge veen zullen naast deze diensten óók de bouwkundige en juridische advie Hoogeveen zen, evenementen-begeleiding en de Horeca Technische Dienst en de Hort - ca Tap Service in het nieuw te bouwen pand worden ondergebracht.

Vers van 't Vat | 1997 | | pagina 6