HORECA Mw. H. Flislijn (Verkooptelefonie Grou) met J. Roukema HORECA Leon z.v. mw. J.G.H.M. Cup- pen-Hofmans Administratie Horst) KATWIJK Ruby d.v. E. de Wit (Operaties Proseco) ZOETERWOUDE Dantian z.v. R.C. Waij (Techni sche Dienst) Saskia d.v. H. de Wit (Bewaking) Thijs z.v. mw. F.C.M. de Jongh (Yeast) DEN BOSCH Mechanisch operator A, RC.W. Pouw en M.L.H.J. Hogedoorn (beiden Verpakken) Monteur Elektrische Bedrijfs- installaties, W.J. van Eekelen (Brouwen) BURUNDI De heer Q.A.C. van Loon is per 3 februari 1997 uitgezonden naar Burundi, alwaar hij de functie uitoefent van Chef Ser vice Technique bij Brarudi S.A. te Bujumbura. IERLAND De heer R. Elert is per 1 februari 1997 teruggekeerd uit Ierland, waar hij werkte als Technical Manager bij Murphy Brewery Ireland Ltd. te Cork. POLEN De heer J.J. Matthijsen is per 17 februari 1997 uitgezonden naar Polen, om te gaan werken als Export Manager bij Heine- ken Polska S.p.Z.o.o. te War schau. De heer Matthijsen bekleedde tot deze datum de functie van Deputy Manager Tenerife bij Heineken Canarias S.L. op Tenerife, Canarische Eilanden. De heer F.J. Snieders is per 1 februari 1997 uitgezonden naar Polen, alwaar hij Head of Quality Control and Technolo gy Department is bij Zywiec Breweries PLC te Zywiec. THAILAND Mevrouw Y.W.H.M. Mars is per 8 februari 1997 voor een perio de van ongeveer 3/ maand gedetacheerd bij Thai Asia Pacific Brewery Co. Ltd. te Bangkok, Thailand. Zij is daar Technological Trainee. VERENIGD KONINKRIJK Mevrouw M.C. Pouw is per 10 februari 1997 voor een periode van ongeveer 3 maanden ge detacheerd bij The Whitbread Beer Company te Samlesbury, Engeland. Daar is zij Technical Management Trainee. J.H. Izeboud (Operaties, Proseco) Mw. J.M. van Eist (Secretariaat Support, Zoeterwoude) Graag willen wij langs deze weg de directie van Heineken bedanken voor het prachtige bloemstuk en het drankenpak ket die wij ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk mochten ontvangen. Joop en Rini van der Pol Hartelijk dank voor zowel het mooie boeket als de feestelijke borrel ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk. Van beide hebben wij genoten. Hans en Ineke Uittenbogaard Mijn vrouw en ik willen de directie van Heineken hartelijk bedanken voor het bloemstuk, drankenpakket en niet te ver geten de envelop met inhoud, die wij ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijk mochten ontvangen. A. Verkerk Naar aanleiding van het over lijden van mijn man, wil ik de directie van Heineken hartelijk bedanken voor uw medeleven en aandacht. Ook dank ik u voor de goede voorzieningen in al die jaren van onze pensio nering. Mede daardoor hebben we veel samen kunnen genie ten. C.L. Boulogne-Los Bij dezen wil ik de directie en stafleden ten zeerste bedanken voor de prachtige bloemen die u gezonden heeft na het over lijden van mijn vriend en part ner, J.J. van Dijk. Mw. H. Grund Gaarne wil ik een dankbetui ging sturen voor de bloemen, het drankenpakket en de enve lop met inhoud. Wij danken u hartelijk, mijn man was er erg blij mee. Dank van ons aan de directie. J. W. v.d. Heijden-Simons Graag wil ik iedereen bedan ken die mijn afscheidsreceptie bij Heineken onvergetelijk heeft gemaakt. De cadeaus en het prachtige fotoboek zijn een blijvende herinnering voor ons. Tevens wensen wij u allen een gezond 1997 toe. Door omstandigheden is het een wat late reactie geworden, daar voor mijn excuses. Aleid Wiechmann Hartelijk dank voor de steun die mijn vrouw, de kinderen en ik van velen van u mochten ontvangen tijdens mijn gedwongen afwezigheid ten gevolge van een ongeval. De vele blijken van medeleven hebben ons oprecht goed gedaan. Binnenkort hoop ik weer de oude te zijn. Jan Witteveen Mede namens mijn vrouw wil ik de directie hartelijk bedan ken voor de mooie bloemen, de dranken en de envelop met inhoud, ontvangen voor ons 50-jarig huwelijk. J.F. van der Lee

Vers van 't Vat | 1997 | | pagina 18