Jan Biesheuvel is deze maand de gelukkige winnaar van de Amstel Vriendschapstrofee. Louis van der Velde geeft de trofee aan Jan "omdat hij naast een enorm sociale collega een echte volhouder is". "We hebben in het verleden heel veel samengewerkt op het computer centrum van Heineken. Met name in de jaren zestig, toen we nog werkten met zelf geschre ven computerprogrammatuur, hebben we regelmatig tot diep in de nacht lopen ploeteren' aldus Louis. olgens Louis was met name begin januari een erg drukke tijd. Louis: "In die bewuste periode moes ten we alle wijzigingen doorvoeren die betrekking hadden op de pro grammatuur an de salarisadministra tie. Om er voor te zorgen dat Heine ken juist en tijdig zijn salarissen kon betalen moest dit allemaal ruim voor de vijfde van de maand klaar zijn. Het kwam regelmatig voor dat we dan dag en nacht in touw waren. Ondanks de hectiek van deze werkzaamheden verliep de samenwerking altijd posi tief. En dat vind ik een goede reden om deze prijs aan Jan te geven.", aldus Louis. HPMPERP JAAR "Goh, hiervan sta ik te kijken", zegt Jan Biesheuvel. "Ik ken m'n eigen tekortkomingen. En deze tekortko mingen weerspiegelen zich veelal in het contact met anderen. Daarom ben ik wel enigszins verbaasd dat ik deze trofee krijg. Maar het blijkt dat het beeld dat anderen van mij hebben, toch wel aardig is. Ik blijf mijn best doen." Jan vervolgt: "Ik ken Louis al 'honderd jaar'. Ik heb veel waardering voor zijn kundigheid. Daarnaast hel - ben we een wederzijds respect voor elkaar als persoon. Het klopt dat wij in de jaren zestig heel veel met elkaar hebben samengewerkt. We waren een ijzersterk team dat de hele nacht kon doorwerken. Het was vaak behoorlijk stressen maar het is ors altijd gelukt."

Vers van 't Vat | 1997 | | pagina 14