WINNAARS BIERTAPWEDSTRIJDEN Winnaars Bas Tennissen en Willem Hendriksen van Café Bommel in Zeist met CBK-voorzitter Jonker Roelants (links) id Oosterbaan van De Oude Herberg Je Rijp, werd 4 februari namens tel onderscheiden door Paul van len Unit Horeca Alkmaar) in ons 'angstcentrum in Amsterdam Oude Herberg in De Rijp, eerste iswinnaar in de categorie 'individu- 1' en Bas Teunissen en Wim Hen driksen van Café Bommel in Zeist, eerste prijswinnaars in de categorie cams'. Voor Amstel aanleiding om de in naars nog eens extra in het zonne- te zetten en met een passend l schenk te onderscheiden. Dat beurde op 4 februari. Ruud Ooster- m kreeg zijn onderscheiding in nsterdam en de twee teamwinnaars bun eigen café te Zeist. 1 rigens is de belangstelling voor de tap wedstrijden nog steeds groot, b 996 waren er ruim tweeduizend nemers aan de nationale biertap- Istrijden. Zij toonden in wedstrijd band hun vakmanschap op het gebied van tappen en serveren van bier. Deze belangstelling is volgens het CBK te danken aan de inzet van alle medewerkers aan de biertapwedstrij- den en de prettige samenwerking met de plaatselijke horecaorganisaties, brouwerijfunctionarissen en Konink lijk Horeca Nederland. TEAMS Eerste prijs: Café Bommel in Zeist Tweede prijs: Feestcentrum Mande in Gemert Derde prijs: Café De Pub uit Oosterhout INDIVIDUEEL: Eerste prijs: Ruud Oosterbaan van De Oude Herberg in De Rijp Tweede prijs: Roger Spee van Discotheek Spee in Echt Derde prijs: Jan Jager van Café Boegaloe in Arnhem

Vers van 't Vat | 1997 | | pagina 13