mikiw dii® Bossche Li rouwers [ZLbu u LLLlll-Ll DANKBETUIGINGEN Dinsdag 17 december 1996. Locatie Stadion Feijenoord Rotterdam. Er hebben in het verleden heel veel grote en belangrijke evenementen in de Rotterdamse 'KUIP' plaatsge vonden. Bij een aantal van die evenementen ben ik heel nauw betrokken geweest. Ech ter, het evenement op 17 december jl., te weten mijn afscheidsreceptie i.v.m. het toe treden tot het legioen der 'VUTTERS', zal tot in lengte der jaren ons bijblijven als een MEGA-EVENEMENT. Heel veel dank aan alle colle ga's die deze dag, niet alleen voor mij, maar zeker ook voor mijn vrouw en kinderen tot een onvergetelijke hebben ge maakt. Heel veel reacties in woord en/of gebaar vanuit het gehele land hebben wij ont vangen. Zeker een woord van dank wil ik uitspreken aan de directie van Heineken Neder land die mijn afscheid op deze wijze heeft mogelijk gemaakt. Nogmaals heel veel dank. Dienyen Hans Osseweijer Wij willen de directie en mede werkers van Heineken harte lijk dankzeggen voor het zeer mooie bloemstuk en de dran kenbon welke wij mochten ontvangen voor ons 40-jarig huwelijk. Ook voor het jaar lijkse Kerstpakket met mooie inhoud onze dank. Leny en Flip Voogd Namens mijn vrouw en mij wil ik de directie van Heineken hartelijk bedanken voor hel bloemstuk, het drankenpakket en de envelop met inhoud. Gerard Balvert Bij deze wil ik de directie van Heineken, ook namens mijn vrouw, hartelijk bedanken voor het prachtige bloemstuk, het drankenpakket en de enve lop met verrassing, ter gelegen heid van ons 50-jarig huwe lijksfeest. C.A.J. de Vlieger Hiermee wil ik, mede namens mijn vrouw, de directie van Heineken zéér hartelijk bedan ken voor het uitstekende kerst pakket dat wij mochten ont vangen. P.F. v.d. Leelie Mede namens mijn vrouw bedank ik Heineken voor het drankenpakket en de prachtige bloemen ter gelegenheid van ons 55-jarige huwelijk. Dit hebben wij zeer op prijs gesteld. Nogmaals onze harte lijke dank. Hein Vis Mede namens mijn vrouw en de familie A. Verkerk, wil ik de directie bedanken voor het schitterende oudejaarspakket. Het doet toch goed om steeds weer te constateren dat men ons oud-medewerkers niet vergeet! Nogmaals onze zeer hartelijke dank. Wij wensen u en de uwen nog een gezond en voorspoedig 1997. T. van Halem Hierbij danken wij de directie van Heineken voor de gulle gaven en het bloemstuk welke wij ter gelegenheid van ons 60- jarig huwelijk hebben mogen ontvangen. De verrassing was groot toen ons dit door Heine ken werd aangeboden. Heel veel dank en hartelijke groeten uit Goes. Familie Le Coq Op 29 december 1996 waren wij 40 jaar getrouwd. En wat denkt u, na al die jaren zijn ze dit nog niet vergeten! Daar stond 's morgens vroeg mevrouw Van Kooten voor de deur met een mooi bloemstuk en een drankenpakket. Direc tie van Heineken bedankt en veel oud collega's die ons een kaartje stuurden, heel veel dank. Onze wens voor u en de uwen: een gezond 1997 Henk en Lina Joosse 50 jaar getrouwd, waar is de tijd gebleven. Kinderen, werk en altijd was er wat te beleven. Dan komt de klap, ziek zijn, de W.A.O. in, wat had het leven nog voor zin. Maar Amstel, later Heineken stond klaar. Met Kerst of dagje uit, het is waar, we werden niet vergeten dat liet men ons steeds weten. Drankje, bloemen en enveloppe we zullen het goed besteden en er wat moois voor kopen. Hartelijk bedankt door Fie en Siep Hoekstra Mede namens mijn vrouw en zoon wil ik de directie van Hei neken bedanken voor het drankenpakket en de mooie plant die wij ontvingen ter gelegenheid van ons 25-jarig huwelijk. Nogmaals dank. A.G. Schuiteit Bij deze wil ik, ook mede namens mijn vrouw, de direc tie van Heineken hartelijk bedanken voor het mooie bloemstuk en het drankenpak ket dat wij mochten ontvange r ter gelegenheid van ons 55- jarig huwelijk. Ik ben al ruim 15 jaar met pensioen en nog niet vergeten, onze dank daar voor. Toon Raadsen De mensen die ik niet heb kur - nen bereiken via 'Leven in de Brouwerij', wil ik mede namens mijn familie van hane bedanken voor hun aanwezig heid en belangstelling bij mij t afscheid. Hartelijke dank vot r de prettige samenwerking en de collectieve en persoonlijke attenties. Jos Verschure den bosch - Edwin Brabander, Mart van Osch en Rob van der Velden (Brouwen) hebben een beloning gekregen van 1.625 gulden voor een gezamenlijk ingediend idee. "We heb ben voorgesteld een waterklep in te bouwen in een afnameleiding van de Helderbierkelder. Voorheen bleef hier wel eens bier instaan, omdat het niet altijd mogelijk was de leiding te spoe len. Dat gaf bierverlies. Nu kan al het bier uit de afnameleiding ook worden opgevangen, door automatisch na te drukken met water zodra een tank leegkomt", vertelt Rob van der Vel den. Net als zijn collega's werkt hij bij Taak Team Filtratie: Kelderbier, Marktveld, Filterkamer en Helder bierkelder in Den Bosch. Behalve een waterklep was een kleine program matische aanpassing in de pc voldoen de om te voorkomen dat er bier in de afnameleiding blijft staan.

Vers van 't Vat | 1997 | | pagina 30