R den bosch - Op donderdag 28 november vond ter gelegenheid van het 25-jarig dienstjubileum van Joost Kersen een receptie plaats in de Cam- brinuskelder. Erwin van Grootel, Productiemanager Brouwen, en Fons Moonen, van de Brouwerij De Ridder, spraken Joost toe. Uit beide toespra ken bleek dat Joost, die zich momen teel bezig houdt met Informix voor de subunit Brouwen, zich zowel bij de brouwerij Den Bosch als bij brouwerij De Ridder altijd volledig heeft ingezet. Bij De Ridder had men berekend dat Joost in de 10 jaar dat hij daar werkte, eigenlijk 12,5 jaar had gewerkt. Na de toespraken zongen "De Ridders", die op twee na voltallig aanwezig waren, Joost toe. Na het dankwoord van Joost werd de receptie voortgezet. Het feest werd afgesloten door de jubilaris zelf. Hij trok aan de bel voor de "voor- letste ronde". Joost en zijn familie kunnen terugkij ken op een zeer geslaagde jubileum- AFSCHEID A.niIJBO alkmaar - Onder begeleiding en luid getoeter van vele Heineken vrachtauto's kwam Onne Nijboer, Chef Expeditie en Magazijn, 19 november naar het kantoor in Alk maar om zijn afscheidsreceptie te vie ren. Hij werd vergezeld door zijn vrouw, dochter, zoon, schoonzoon en schoondochter. Na een korte toespraak van de heer Van Daalen en de overhandiging van het cadeau namens het gehele perso neel, sprak Onne Nijboer zijn dank woord, waarna er voor iedereen gele genheid was om hem persoonlijk de hand te drukken. Velen, zowel zaken relaties, collega's als oud-collega's maakten daar gebruik van. Het werd dan ook een gezellig samenzijn. ra. ©SS1ÜSISER beoefenaar van de golfsport een abso lute "must". Maar door met een fikse swing een (zacht) golfballetje zo ver mogelijk de zaal in te slaan, kon Hans zijn Groot Verlof Bewijs verdienen. Hierin slaagde hij uiteraard ruim schoots en verdiende daarmee vele (golf)cadeaus waaronder een com pleet nieuwe golfset. In zijn dankwoord richtte Hans zich tot zijn vrouw en dankte haar met name voor haar geduld voor de vele momenten die zij zonder zijn aanwe zigheid, als hij weer ergens een evene ment aan het opzetten en begeleiden was, heeft doorgebracht. Verder bedankte hij de sprekers en alle aan wezigen voor de prachtige cadeaus en warme afscheidswensen. Het bleef nog lang onrustig in Rotterdam. Met het vertrek van Hans Osseweijer hebben wij niet alleen afscheid geno men van een prima collega, maar ook van zo'n typisch goudgerande Heine- ken-man met een prima gevoel voor humor en met het hart op de juiste plaats. Wij wensen Hans en Dien nog vele gelukkige jaren toe! /air -ige en ;en erd lers f de bij als >in- ide. de en- aen lui- :itel li de Rotterdam- Tijdens een druk bezochte receptie is op 19 december 1996 op feestelijke wijze afscheid genomen van onze collega Hans Osse weijer. De receptie vond plaats in het Maasgebouw van het Feyenoord Sta dion. Tijdens het feest werd door ver- 1 schillende sprekers vooral de specifie ke stijl van werken van Hans en diens goed ontwikkelde gevoel voor humor geroemd. Op 1 september 1968 trad Hans Osse weijer in dienst bij Hei neken als vertegen woordiger Thuisver- bruik. Sinds 1 januari 1995 was Hans werk zaam als Projectleider Evenementen vanuit de Reclame Service Dienst in Amsterdam en werkte hij in hoofd zaak in het Horecage- bied Rotterdam /Den Haag/Zeeland. Na een dienstverband van 28 jaar heeft Hans besloten om gebruik te gaan maken van de vut-regeling bij Heineken. Naar eigen zeggen om wat meer tijd aan zijn gezin te kunnen besteden maar volgens een aantal van zijn directe collega's om meer tijd in de door hem zo geliefde golfsport te kun nen steken. Na een drietal sprekers nam collega Dick de Waard het woord en verzocht Hans om iets van zijn golfkunsten te laten zien. Zoals bekend is het GVB (Golf VaardigheidsBewijs) voor iedere

Vers van 't Vat | 1997 | | pagina 29