jaar van 25 jaar g. oost erschure: Nijmegen - Hans van Cleef was dinsdag 5 november 25 jaar in dienst bij Heineken. Hans heeft in de periode dat hij bij Heineken werkt verschillen de functies vervuld bij diverse Dran kenhandels. Momenteel is hij werk zaam bij Drankenhandel De Keizers kroon te Nijmegen als beheerder Wijn en Gedistilleerd Magazijn. De receptie had plaats in het Kolpinghuis te Nij megen. Tijdens de receptie werd Hans door een drietal sprekers toegespro ken. Als eerste door Regionaal Unit Manager Johan Wellner, die Hans de gouden speld opspeldde. Als tweede sprak Jo de Vries, groepsleider Expedi tie en Magazijn. Hij schetste op een humoristische wijze de loopbaan en werkzaamheden van Hans. Als laatste sprak Geert Luchtenberg, logistiek manager. Hij vertelde dat hij Hans in de korte tijd dat ze nu samenwerken, heeft leren kennen als een harde wer ker met veel inzet die altijd voor onze zoeterwoude - Woensdag 20 november vierde Geert-Jan Oost, Senior Technological Consultant bin nen Support van Heineken Technical Services, zijn 25-jarig dienstjubileum. In aanwezigheid van zijn naaste fami lie en enkele genodigden werd door Dini Bouwmeester, Department Manager Support, de gouden jubi- leumspeld uitgereikt. Tijdens het officiële gedeelte werd Geert-Jan toegesproken door Henk van der Werff, Dini Bouwmeester en zijn chef Jan Witteveen. Daarin werd Geert-Jan gekenmerkt als een rustige, degelijke, robuuste en betrouwbare medewerker, die zich ondanks zijn langdurige verblijf in het buitenland snel vertrouwd heeft gemaakt met o.a. nieuwe automatiseringsontwik kelingen. In een act door twee Chine zen, Cees Westra en Rens van Loon, werd een beeld geschetst van de leef- en werkomstandigheden zoals zij die met Geert-Jan hebben beleefd gedu rende hun verblijf in Fuzhou. Onder regie van Theo van Strien werd vervolgens op Zuid-Amerikaanse wij ze het "ware" verhaal achter de gesto len koffer uit de doeken gedaan door een aantal van zijn collega's. Na de overhandiging van de cadeaus namens de afdeling begon het infor mele deel van de receptie waarbij vele collega's en oud-collega's van de gele genheid gebruik maakten Geert-Jan met zijn jubileum te feliciteren. klanten klaar staat. Na deze toe spraken bedankte Hans iedere spreke voor de mooie woorden. Ook bedank te hij iedereen voor zijn of haar aanwezigheid. Daarna konden de collega's en relaties Hans feliciteren met deze voor hem zo bijzondere dag. zoeterwoude - Woensdag 27 november nam Jos Verschure afscheid van de Brouwerij te Zoeter woude. Jos maakt gebruik van de vut regeling. Vergezeld door zijn vrouw Joke en zijn zonen werd Jos in de drukbezochte Hooiberg door een aan tal mensen toegesproken. Burge meester Houdijk van de gemeente Zoeterwoude benadrukte het feit dat Jos jaren het gezicht is geweest van Heineken. Hij roemde de plezierige samenwerking tussen de gemeente en Heineken. Zoon Twan gaf ons een kijkje in huize Verschure. Verder wer 1 Jos toegesproken door Paul Hamers en Titus Plooij. De laatste beschreef de loopbaan van Jos. Vanaf de start bij "De Zwarte Kip" tot zijn functie als Coördinator Milieu en Techniek bin nen de Brouwerij in Zoeterwoude. Uiteindelijk kreeg Jos de eer om de laatste spijker in een prachtig kippen hok, gevuld met twee zwarte kippen en een haan, te slaan. Toen werd dui delijk waarom het verhaal de titel "Hoe de zwarte kip in Zoeterwoude onderdak vond" droeg.

Vers van 't Vat | 1997 | | pagina 28