Heineken opmerkelijk in beeld Heineken kom je overal ter wereld legen. Hoe opmerkelijk dat soms kan zijn, napapiiri polcirkeln polarkreis arctic circle ;ercle polaire )ARPHbM KPyr illustreren de foto's op deze pagina. Met dank aan de inzenders! Hergebruik van een Heineken-verpakking op Tenerife. "Zoals u kunt zien worden onze verpak kingsmaterialen nuttig gebruikt door strandven- ters en maken ze reclame voor Heinekenschrijft inzender Rolf Lans Frits van Dillen trof deze van blikjes gemaakte baseball cap vorige maand aan op de kerstmarkt in Dortmund. "Hieruit concludeer ik dat het Heineken-merk ook in Duitsland enige bekendheid geniet", zo meldt hij. Heineken-ereboog voor een bruids paar in de buurt van de plaats Vogelenzang (ingezonden door M. van Mee teren) Deze Heineken-stoel in Spanje zal na het maken van deze foto niet lang onbezet zijn gebleven. Hij nodigt uit om plaats te nemen voor een koel glas Heineken. Barbara Laan kiekte hem tijdens een studiereis Deze bus werd vastgelegd op de gevoelige plaat in Dublin, Ierland. Op de buitenkant wordt reclame gemaakt voor een door Heineken De redactie houdt zich aanbevolen voor meer opmerkelijke foto's. We hebben er nog een paar in voorraad maar u kunt ze blijven zenden aan Redactie Vers van 't Vat, Postbus 530, 2380 BD Zoeterwoude. Zo kunnen we regelmatig een opvallende pagina samenstellen. Toronto, Canada by night. Op deze lichtreclame van Heineken is een citaat van iemand vermeld, opgete kend bij een goed glas Heineken. Vertaald staat er: "Voor een land waar ze rauwe haring eten, kunnen ze maar beter een goed bier maken" En: 'Het is allemaal waar. Heineken, trouw aan het originele recept van 1886.(ingezonden door Jolanda Diergaarde) Je komt Heineken zelfs tegen in de poolcirkel! "Prima distributie van Heineken bier in Skandinavië" aldus inzender Steven ter Horst

Vers van 't Vat | 1997 | | pagina 24