BIJEENKOMSTEM OUD-MEDEWERKERS \X lam- :wis- i op ings- de zit van r bij een van ?ren. die ("Grandioos. Deze dagen doen je zo onzettend goed", aldus oud-medewerker Henk Joosse. "Ik zou deze bij eenkomsten voor geen goud willen missen." Het is inmiddels een echte traditie: de bijeenkomsten voor oud- I medewerkers eind december en begin januari. Zowel in Den Bosch, Zoeterwoude als Amsterdam stond er ook dit jaar weer een aantal gezellige middagen op het programma. Oor velen een uitstekende gele genheid om elkaar weer eens te zien. "De opkomst was dit jaar zeer goed. Vorig jaar gooiden de weersom standigheden nogal wat roet in het eten. Het was toen erg glad en veel mensen durfden toen de weg niet op. Dit jaar was het dan weliswaar erg koud maar de wegen waren prima begaanbaar", aldus de bij de organisa tie betrokken Sonja van Kooten. CEDflIMST De bijeenkomsten in Zoeterwoude vonden half december plaats terwijl de oud-medewerkers in Amsterdam begin januari werden ontvangen. Een lekker drankje, een koud en warm buffet en een fijn muziekje: alle ingre diënten voor een ouderwets gezellige middag waren aanwezig. Sonja van Kooten: "Veel mensen grepen de bij eenkomst aan om weer eens lekker bij te praten. Maar er werd overigens ook volop gedanst. Het was weer een leuke middag." Oud-medewerker Henk Joosse, die de bijeenkomst in Amsterdam heeft bijgewoond, sluit zich hier volledig bij aan. "Het was perfect verzorgd. Ik kan niet anders zeggen." In Den Bosch was de middag iets anders opgezet. "Maar niet min der gezellig", aldus Miryam van der Linden van de afdeling P&O Den Bosch. "Wij houden altijd een kerst bingo in het Heineken Ontspannings Centrum. Onder het genot van een drankje en een hapje konden de deel nemers tijdens de bingo prachtige prij zen winnen." De prijzen waren aangeboden door Commercie en de Interne Dienst. De hoofdprijs was een diner voor twee. Echter, zelfs mensen die geen geluk hadden tijdens de bin go gingen niet met lege handen naar huis. Aan het eind van de middag kreeg iedereen een doos met zes Heineken 1997-glazen.

Vers van 't Vat | 1997 | | pagina 23