Opening Heineken Brouwerijen Zeeland In de entree zien de bezoekers direct een muurschilde ring van de Zierik- zeese kunstenaar Marcel Bolster middelburg - 10 januari was een gedenkwaardige dag voor veel Zeeuwse Heineken-medewerkers: de officiële opening van Heineken Brou werijen Zeeland was een feit. Het dis tributiecentrum werd officieel geo pend door de Commissaris van de Koningin in Zeeland, drs. W.T. van Gelder. De te krap geworden behui zing aan de Grenadierweg heeft daar mee plaats gemaakt voor een nieuw opgetrokken kantoor en een uitge breid magazijn. Daarmee is Heineken Brouwerijen Zeeland klaar voor de toekomst. De nieuwbouw is eind vorig jaar gereedgekomen. Regionaal Unit Manager, Lex Ritman: "Het nieuwe pand biedt ons alle mogelijkheden om op een nog efficiëntere wijze te vol doen aan de behoeften van de klant. Bovendien heeft het Mensen Maken Heineken-proces er voor gezorgt dat diverse functies binnen de regionale unit nu zo zijn georganiseerd dat we veel effectiever kunnen optreden. Door kortere communicatielijnen kunnen we nu sneller en adequater beslissingen nemen." Tot voor kort ging het distributiecentrum nog door het leven als Drankenhandel De Vlie ger-Verdonk, een naam die de Zeeu wen bijna honderd jaar lang ver trouwd in de oren heeft geklonken. Heineken nam De Vlieger-Verdonk in 1972 over. lasershow merken aan de Grenadierweg in Mid delburg. Na een aantal toespraken overhandigde de heer Ritman een cheque van vijfduizend gulden aan de Stichting Het Koninklijk Zeeuws Genootschap der Wetenschappen. Hierna verrichtte de heer Van Gelder de officiële openingshandeling die extra luister werd bijgezet door een fantastische lasershow. Na het officiële gedeelte gingen de bars en buffetten open. Een gezellige receptie volgde. De nieuwe start onder de nieuwe naam Heineken Brouwerijen Zeeland was natuurlijk reden genoeg voor een groot feest. En dat was deze dag te

Vers van 't Vat | 1997 | | pagina 21