ZAIRE De heer M.E. Tettelaar is per 1 januari 1997 teruggekeerd uit Zaire, alwaar hij Brewery Manager was bij Bralima S.A.R. L. te Kinshasa. GESLAAGD DEM BOSCH L.H.A. Pijnenburg (Ontvang sten) voor het Rijbewijs Auto bus J.G. Feijer (Interne Dienst) voor het diploma Facilitaire Dienst verlening I F.G.M. Jonkers (Technische Dienst) voor het diploma Mon teur Elektrische Bedrijfsinstal- laties Mw. M.J.G.T. v.d. Broek-Aarts (Medische Dienst) voor het diplo ma Post-HBO Bedrijfsverpleeg- kundige Mw. E.G.L.M.C. Simon-van Boekei (B.T.D.) voor het diplo ma Chemische Laboratorium Techniek Mw. R. Robben-Pels en mw. B. Merks (beiden Interne Dienst) voor het diploma Ontvangst en Telefoontechniek Th.A.M. Pompen, M.G.M. Reuser, J.A. Rovers, L.P.J.M. van der Steen. N. Verdouw en J.H.M.L. Meijs (allen Verpakken) voor het diploma Mechanisch operator-A HORECA P.G.M. van Os (Commercie Bier Den Bosch) voor het diploma Hogere Veiligheidskunde Mw. K. Huizinga (Drankenhan del Administratie Breda) voor het Certificaat SPD-Bedrijfsadmi- nistratie J. Dijk, H. Ketting, J.G.W. Post, S. Spel en G. Steenbekke (allen Magazijn Drankenhandel Rijssen) voor het diploma Heftruck chauffeur ZOETERWOUDE M.N. Texeira en G.J. v.d. Willi gen (beiden Onderhoud) voor het diploma MAG-lassen H.J.H. Kroon (Brouwen) voor het diploma LOBAS niveau 3-C D. Berveling, A. Bosch, W. Groeneveld, C.J. v.d. Kaaij, P. Kluit, G.H.J. v.d. Ploeg en A. Schlaepfer (allen Energie) voor het diploma Industriële Water behandeling Mw. B.M.M. Ras (Pb-O Admini stratie Commercie) voor het diploma Personeelsmanage ment E.P. Dijkstra (Crediteuren/Maga zijnadministratie) voor het Cer tificaat SPD-Statistiek R. Drieduite (Brandmanagement Amstel) voor het diploma Mar- ketingcommunicatie-A Mw. Y Kokshoorn (Crediteu ren/Magazijnadministratie) voor het diploma Geautomatiseerde Informatiesystemen A.W. Konings (National Account Food) voor het diploma Nima Marketing-B M. Hannaart, A.H. Nadorp (bei den Verslaggeving) en M.C.J. Vermeulen (Planning b Control HNL) voor het Staatsdiploma voor Bedrijfsadministratie Mw. P.H. Giel (Corporate Medical Services) voor het diploma Rei- zigersadvisering voor verpleeg kundigen UIT DIENST GETREDEN J. Schmidt (Intern Transport Bunnik) F. Hoek (Security/Innovatie b Ontwikkeling Proseco) Mw. C. Nijman-Schouten (Administration H.T.S.Zoeterwou- de) J. van Gelder (Bouwkundig Adv. Gewest N/O Nederland) J.D. Smid (Administratie Dran kenhandel Groningen) A. Nijboer (Magazijn b Expeditie Drankenhandel Alkmaar) Mw. B.B.M. Koek (Horeca Adviesdiensten Zoeterwoude) M.J.J. van Gelderen (Centraal Magazijn Zoeterwoude) Mw. F.Th.B. Klaver-van der Klis (Corporate Human Resources Amsterdam) Mw. H.I. van Keulen-Hellen- doorn (Transport en Declaraties Zoeterwoude) Overleden IN ME MORI AM CORRIE VAM VOOR5T- VISC.H (53) Op 31 december 1996 bereikte ons het droeve bericht dat onze collega Corrie plotseling is overleden. Corrie is in 1981 begonnen als Terminaliste binnen de Plaatse lijke Administratie in Zoeter woude. De laatste jaren was zij werkzaam binnen de Crediteu ren b Voorraad Administratie, waar zij voornamelijk de decla raties en de invoerdocumenten met financiële boekingen ver werkte. Corrie droeg het hart op de tong, onrecht kon zij niet ver dragen. Wanneer je een luiste rend oor nodig had, ontfermde zij zich over je. Mede daardoor was Corrie een begrip in Zoe terwoude, voornamelijk in het hoofdgebouw maar ook daar buiten. Zij stond altijd haar mannetje, liet zich niet weer houden door drempels of tegenslagen. Zij maakte zich sterk voor zaken die in het algemeen van belang geacht werden, zoals het installeren van een bewaakte fietsenstal ling en een airconditionings installatie binnen de adminis tratie. Zij was, mede dankzij haar bre de kennissenkring, de organi sator van vele festiviteiten. Corrie was altijd met iets bezig, was het niet haar eigen werk, dan was het wel het organise ren van deelname met collega's aan tv-spelprogramma's of haar enthousiaste bijdrage in haar persoonlijke Robert Long- lanclub. Ze vertelde graag over alle try-outs en theatervoor stellingen die zij had bijge woond of over haar prachtige vakanties (cruises) waar ze zo van genoten had. Wij als collega's zullen Corrie haar verantwoordelijkheidsge voel, haar doorzettingsvermo gen, haar initiatieven, het orga niseren van diverse festivitei ten, maar bovenal haar aanwe zigheid missen. Wij verliezen in haar een fijne collega en een goede vriendin. Onze gedach ten gaan het meest uit naar haar man, haar zoon en schoondochter en haar vader. Wij wensen Kees, Marco, Es ther en familieleden heel veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Collega 's Centrale Financiële Administratie Zoeterwoude Overleden gepensioneerden De heer G. de Nieuwe (88) is overleden op 18 december 1996. Hij trad op 1 januari 1930 in dienst van Dranken handel Baggerman te Haarlem. Sinds 1 april 1973 was de heer De Nieuwe met pensioen. Op 20 november 1996 is de heer K. Kramer (76) overle den. De heer Kramer is op 1 augustus 1946 in dienst getre den van Amstel. Hij is op 1 januari 1985 met pensioen gegaan. Mevrouw T. Stilting (77) is overleden op 17 december 1996. Zij trad op 1 januari 1946 in dienst te Amsterdam. Sinds 1 februari 1974 was mevrouw Stilting met pensioen. Op 4 januari 1997 is de heer A.A. Hendriks (67) overleden. De heer Hendriks is op 9 febru ari 1970 in dienst getreden te Den Bosch. Hij is op 1 april 1994 met pensioen gegaan. Wij wensen de nabestaanden veel sterkte bij het verwerken van hun verdriet.

Vers van 't Vat | 1997 | | pagina 19