I! F2375VOOR MEDEWERKERS POSTKAMER A'WE BRIDGECLUB Z O ETERW O UDE 20 JAAR li 30 zoeterwoude - De Heineken Bridgeclub Zoeterwoude vierde 28 september haar 20-jarig bestaan met een individueel toernooi en een jubi leum diner-dansant. Dat gebeurde in het 'thuishonk' van de club, het kan toorrestaurant. Deze was speciaal voor de gelegenheid feestelijk inge richt met een podium en een dans vloer. De voorzitter van de Personeelsver eniging Heineken Zoeterwoude, Leo Slappendel, feliciteerde de oprichters Fred van Offeren en Wim Malcorps met het vierde lustrum. Toen beiden in 1976 besloten tot de oprichting, vermoedde niemand dat het bridge-spel in de toekomst een stormachtige ontwikkeling zou door maken. "Evenmin was te voorzien dat de bridgeclub van 16 fanaten zou uit groeien tot een volwaardige Bridge club die speelt in drie zogenoemde 'lij nen'", aldus Slappendel. De individuele wedstrijd tijdens het middaggedeelte van de jubileumfesti viteiten stond onder leiding van Ton Boef. Er kon niet alleen mèt maar ook tégen de eigen bridgepartner worden gespeeld. Vooraf konden de deelne mers een gokje wagen op welke plaats zij zouden eindigen. Slechts twee deelnemers wisten hun juiste plaat te raden en deelden de pot. Fred van Offeren sloot de middag it- tingaf met een kort dankwoord. Daar in memoreerde hij de verbonden! id van de leden onderling, de prett ;e clubsfeer en de goede sportieve bridge-mentaliteit. De door de feest commissie (Joke van Schie en Peter Houg) ter beschikking gestelde prijs voor de beste limerick ging naar Jan Schavemaker. De avond werd dan send beëindigd. i 1 Het team van de Postkamer AWet. van links naar rechts: Jaap van Wijk, Nico van Eekelen, Nourdin Aabbouz, Gerard Dekkinga, Peter de Boer (zittend). Rechts hoofd Interne Dienst A'Wet De Vries, die de beloning overhan digt Amsterdam - Onze collega's van de Postkamer van het concern-hoofd kantoor aan het Tweede Wetering plantsoen hebben van de Ideeënbus een beloning ontvangen voor een gezamenlijk ingediend idee. Het betreft het verzenden van Nederland se kranten naar medewerkers die werkzaam zijn in buitenlandse vesti gingen. Richard van Trigt (secretaris Ideeën bus Amsterdam/Rotterdam) ver woordt de beloonde inval als volgt: "In plaats van éénmaal per week zes kran ten naar bijvoorbeeld Singapore te sturen, is het goedkoper om per krant een zogenoemd buitenland-abonne ment te nemen. Neem het NRC Har- delsblad als voorbeeld: zes kranten a één kilo verzenden betekent 73 gt den aan verzendkosten per week. Per jaar is dat 3796 gulden. Als je daar i' kosten voor een jaarabonnement 11 optelt, kom je op 4239,75. Een jaa - abonnement-buitenland kost, inch - sief bezorgen, 2510 gulden. Het ve schil is alleen al voor het NR 1 1729,75 per jaar." Het idee wordt ook in de praktijk gebracht. Voortaan zullen waarmog< lijk op de betreffende Nederland kranten jaarabonnementen-buitci land worden genomen. den bosch beloningen: L.W.M. van Valkenburg en A.M. Wels (beiden: Verpakken) 1250,- H.A.M.J. v.d. Meijdenberg en J.F.J.M. Mulders en G.A.M. v.d. Velden T.W.M. v.d. Wouw (beiden Brouwen) f 500,- (beiden Verpakken) 1250,- H.J. Knops (Verpakken) f250,- H.A.M.J. v.d. Meijdenberg en H.H.F.M. van Hoek (Verpakken) f250,- T.W.M. v.d. Wouw (beiden Brouwen) f 150,- aanmoedigingen: J.G.M. van Gisbergen (Verpakken) f 100,

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 30