HET WINNENDE SOURCY- 3jj 7ujj jjj huini^sz^ bum ra ik - Om de winteractie van Sisi, Pepsi en 7Up te promoten zijn eind november in de duizend grootste winkels van ons land opvallende dis plays geplaatst. Grote kartonnen snowboarders wijzen de consument erop dat deze een gratis glas met afbeelding van een snowboarder krijgt bij aankoop van twee flessen van Sisi, Pepsi en/of 7Up. utrecht - Op de foto het tapijt, dat is gemaakt naar aanleiding van de tapijt-ont werpwedstrijd van Sourcy, die vorig jaar in Vers van 't Vat heeft gestaan. Uit de vele inzendingen had de jury Monique van Raay uitgeroepen tot winnares van deze wedstrijd. Zij had een kleurig ontwerp gemaakt in de tinten okergeel, roestbruin en blauw met een aantal vogels in de hoofdrol. Toen Monique hoorde dat haar ontwerp zou worden uitgevoerd, was ze er heel benieuwd naar hoe het tapijt er in het echt zou uitzien. En vooral of de kleuren wel zo zouden worden, als ze had bedacht. Enige tijd geleden was het zover. Het wol len tapijt werd bij haar thuisbezorgd. En het resultaat? "Het is net of het speciaal voor het huis is gemaakt. Het is nog mooier geworden dan ik had kunnen denken. Het is echt een schot in de roos. Zowel kleuren als kwaliteit zijn perfect. Het was zeker de moeite van het wachten waard." "Wat 1996 voor mij heeft betekend? Het jaar waarin het eerste Wieckse Witte Rhythm d Bluesfestival plaatsvond, waarbij ik ook betrokken was de organisatie. En het jaar waarin we afscheid namen van ons MT-lid Joost Kersen, met wie ik tien jaar heb samengewerkt. Ik vond het jammer dat hij is weggegaan naar Den Bosch. Alle collega 's wens ik een gezond en gelukkig 1997 en in het bijzonder mijn collega 's Ineke Maas en Erik Heuts, die ieder pas een kind hebben gekregen. Paula Resner, Stadsbrouwerij De Ridder Monique van Raay (secretaresse bij het cluster Afrika!- Midden-Oosten op het hoofdkantoor in Amsterdam) met haar kinderen links Maud en rechts Max en Tom. Jongste zoon Bram ontbreekt op deze foto

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 24