Amsterdam - Het feest voor de medewerk(st)ers van Amsterdam, Hoofddotp, Alkmaar, Utrecht en van Postiljon vond 2 november bij het Amsterdamse Centraal Station plaats. Daar lagen twee schepen aange meerd: de moderne Jules Verne en de ouderwetse raderboot Mississippi Queen. Nadat iedereen had aange monsterd, gingen de trossen los voor een rondvaart over het IJ. Een bijzon dere belevenis voor velen. Tot slot meerden de schepen weer aan en werden ze aan elkaar gekoppeld, zodat de gasten moeiteloos van het ene schip op het andere konden lopen. Natuurlijk waren er diverse optredens. Just in Case, de als heilsol date verklede Sigrid, die binnen een minuut ieder op de dansvloer kreeg, de Amsterdamse zanger Danny Lucassen, soulband The Ditchers, de de 'space'zaal overeenkomend met de naam aangekleed. Ook het bedienend personeel liep in futuristische outfit rond. Voor alle optredens was belang stelling. Sigi, Lee Towers, Guus Meeuwis, 2 Brothers on the 4th floor - de absolute topact van de avond, die de zaal op zijn grondvesten deed schudden- en de zingende kroegbaas van Terschelling Hessel, wisten de handen op elkaar en de voeten van de vloer te krijgen. Voor velen van de 3.400 gasten was het feest te vroeg afgelopen... Capital Swing Spcials, Soulmen's Par ty, Mark Wildemans en Guus Meeu wis en zijn band Vagant en een Tropi cal discoshow zorgden ervoor dat er voor ieder wat wils was. Ook de snel tekenaar, waarzegster en tafelgooche laar droegen daaraan bij. "Kortom, een gezellig, leuk feest", aldus een van de organisatoren, Jan Feikenta. zoetermeer - Bowling- en sportcentrum Dekker in Zoetermeer was de plaats waar medewerk(st)ers uit Zoeterwoude, Rotterdam, de Export-afdeling uit Amster dam, Brouwerij De Ridder, Mouterij Albert en dranken groothandels uit Zuid-Hol land en Zeeland werden wel kom geheten voor hun twee jaarlijkse personeelsfeest. Onder het motto 'er is meer tussen hemel en aarde' was

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 23