Kortgeleden waren wij 40 jaar getrouwd en ontvingen wij ter gelegenheid daarvan namens de directie van Heineken een prachtig bloemstuk en ook nog een fijn drankenpakket. Mede namens mijn vrouw wil ik jul lie hiervoor hartelijk bedan ken. Het was weer geweldig! Bartv.d. Sterren Bij deze wil ik, ook namens mijn vrouw, de directie van Heineken hartelijk bedanken voor het mooie bloemstuk en het drankenpakket die wij mochten ontvangen ter gele genheid van ons 40-jarig huwelijk. P. Walther Wij waren blij verrast om van mijn (oud(collega's van de afdeling Opleidingen Techni sche Dienst een prachtige cadeauschaal met inhoud te mogen ontvangen voor ons 40-jarig huwelijksfeest! Ook de directie van Heineken heeft ons gefeliciteerd met een fraai bloemstuk en een dranken pakket. Dat er aan ons is gedacht waarderen wij ten zeerste en daarom danken wij bij deze iedereen héél hartelijk! Gerard en Francien Groenendaal Al ruim 16 jaar met pensioen maar nog niet vergeten. Harte lijk dank directie van Heineken voor het fraaie bloemstuk en het drankenpakket die wij mochten ontvangen ter gele genheid van ons 40-jarig huwelijk. Lilly en Kees Wolffgramm Mede namens mijn vrouw bedank ik de directie van Hei neken voor de felicitaties en de geschenken die wij ter gelegen heid van ons 50-jarig huwelijk mochten ontvangen. J.A. Edixhoven Tijdens de viering van onze 65- jarige huwelijksdag werden wij verrast door Heineken. Namens mijn vrouw, kinderen en kleinkinderen bedanken wij de directie voor het prachtige bloemstuk, het drankenpakket en de envelop met inhoud. H. Gouwens Hierbij wil ik, mede namens mijn vrouw, de directie en alle andere medewerkers van Hei neken hartelijk bedanken voor de goed verzorgde receptie die mij is aangeboden ter gelegen heid van mijn afscheid op 6 augustus jl. Een dag voor ons om nooit te vergeten. Bedankt. Jan Derk Smid Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de enorme belangstelling en sym pathieke betuigingen die wij mochten ervaren op de voor ons onvergetelijke dag van mijn afscheid. Pieten Henny Westerlaken Mede namens mijn vrouw wil ik de diretie van Heineken bedanken voor het dranken pakket en de mooie bloemen ter gelegenheid van ons 40- jarig huwelijk. Nogmaals har telijk dank. Ben Laurens Hierbij wil ik ook namens mijn kinderen de directie van Hei neken, collega's van Storings dienst ploeg A en E, de afdeling Verpakken en alle andere medewerkers bedanken voor de getoonde belangstelling, na het overlijden van mijn man. Jullie medeleven, persoonlijk en in de vorm van bloemen, was voor ons een grote troost en zal steeds een dankbare her innering blijven. Marthe, Frank en Barbara Laan Overleden IN MEMORIAM PIET WILLAERT Op 7 oktober 1996 overleed op 59-jarige leeftijd Piet Willaen. Piet kwam via de Schoenindus trie terecht bij Heineken en trad in dienst op 23 oktober 1978 als corveeër bij de Interne Dienst. Later werd hij Kantine- bediende in het Bedrijfsrestau rant. Omdat zijn gezondheid te wen sen overliet, was Piet niet meer in staat zijn werkzaamheden uit te voeren. In juli 1987 ging hij gebruikmaken van de Hei neken Invaliditeitsregeling. In 1989 kreeg hij een harttrans plantatie, een grote ingreep, maar Piet pakte de draad weer op en genoot van het leven. Piet wist goed om te gaan met zijn vrije tijd. Hij zat bij zowel het amateurtoneel als bij hel ouderentoneel in Oisterwijk. Hij was een actief verenigings man, hij had het voorzitter schap op zich genomen van het ouderenkoor en van de Carna valsclub "De Zotte Mulders" in Oisterwijk. Op 7 oktober viel voor Piet het doek, hij heeft zijn laatste rol gespeeld. Wij wensen zijn vrouw en kin deren veel sterkte toe. Overleden gepensioneerden De heer G. Hindriks (78) is overleden op 14 november 1996. Hij trad op 1 oktober 1972 in dienst van Coebergh Van Olffen. Sinds 1 april 1983 was de heer Hindriks met pen sioen. Op 17 november 1996 is de heerH. Schenk (77) overleden. De heer Schenk is op 2 decem ber 1946 in dienst getreden van Amstel. Hij is op 1 juli 1984 met pensioen gegaan. De heer V.J. Kipping (84) is overleden op 31 oktober 1996. Hij trad op 16 maart 1964 in dienst te 's-Hertogenbosch. Sinds 1 januari 1977 was de heer Kipping met pensioen. Op 9 november 1996 is de heer G. Wilhart (69) overleden. De heer Wilhart is op 29 juli 1970 in dienst getreden te 's-Herto genbosch. Hij is op 1 november 1992 met pensioen gegaan. De heer C.J. Meijer (74) is overleden op 19 november 1996. De heer Meijer is 19 maart 1940 in dienst getreden bij de Amstel Brouwerij en ging 1 juli 1987 met pensioen. Op 20 november 1996 is over leden de heer J. Boulogne (82). Hij is 1 oktober 1973 in dienst getreden bij Drankenhandel Dordrecht en ging 1 maart 1979 met pensioen. Wij wensen de nabestaanden veel sterkte bij het verwerken van hun verdriet.

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 19