SCUBA WATCH Gratis winterglas BUIUNIK - Bij aankoop van drie flessen Sisi, 7-Up of Pepsi (waarop elk een 'budget buck') en 15,- bijbe taling kon iedereen de afgelopen twee maanden voor een originele Reebok Scuba Watch in aanmerking komen. Deze actie was een gigantisch succes: halver wege de actie-periode was de voorraad van dit duikers horloge al tijdelijk op. Snel daarna kon Vrumona alweer een advertentie plaatsen, waarin duidelijk werd gemaakt dat er weer een poging kon worden gewaagd om het speciale horloge te bemachtigen. Ook hierop werd weer massaal gereageerd. De geschhh...iedenis van Schwep- pes: 's werelds oudste frisdrank merk Schweppes is de oudste naam in de frisdrankenindustrie: het bestaat al sinds 1783. De heer Schweppe uit Zwitserland ontmoette in Engeland de natuur kundige Priestley, die er als eerste in slaagde om koolzuurgas op te lossen in water. De ondernemende Schweppe zag voor dit procédé gro te industriële en commerciële mogelijkheden. In 1783 gaf Schwep pe zijn juwelierszaak op en begon een handel in koolzuurhoudend water (soda). Het succes van Schweppes in het begin van de 19e eeuw, leidde tot benoeming tot hof leverancier. In 1850 werd Ginger Beer geïntroduceerd, in 1870 de ver maarde Indian Tonic en vervolgens kwamen de specialiteiten Dry Gin ger Ale, Sweet Ginger Ale (dat later American Ginger Ale werd ge noemd) en Bitter Lemon. In 1969 kwam de samenwerking met zoet waren-fabrikant Cadbury tot stand. In Nederland wordt Schweppes sinds 1982 verkocht, vanaf 1996 door Vrumona. Op dit moment heeft Schweppes meer dan 250 fabrieken over de hele wereld. Het merk is in meer dan honderd landen verkrijg baar. toon van uw kaart in het PUM één gratis literfles Schweppes Ginger Ale afhalen. Tip: mix Ginger Ale met bier voor een heerlijke shandy, of mix Ginger Ale met Whisky. B u N l\l l K - In de duizend grootste super markten van Nederland wordt van 11 november tot aan de Kerst opnieuw gecombineerd actie gevoerd met Sisi, 7-Up en Pepsi. Bij aankoop van twee flessen krijgt de consument een winterglas met de afbeelding van een snowboarder cadeau.

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 9