Nieuw stadion voor RKC HAVEIUTERREI WORDT PARKEERPLAATS ijjj Vj'iJjJJiJJJiJ zoeterwoude - Onder het mot to 'een goede buur is beter dan een verre vriend' is het haventerrein van Heineken in Zoeterwoude aan de Oude Rijn voor onbepaalde tijd ver huurd aan de plaatselijke Rijneke meubelboulevard. Op verzoek van de daar gevestigde zaken, is van de kade nu een parkeerterrein gemaakt. "Daarmee wordt een groot gedeelte van hun parkeerprobleem opgelost. En aangezien wij er voorlopig toch niets mee doen, hebben we het terrein verhuurd. Wanneer wij de haven weer nodig hebben, kunnen we de overeenkomst opzeggen", aldus Koos van Leijden van de Bouwkundige afdeling. De Heineken-haven is gelegen aan de Rijndijk, naast de meubelboulevard B u N NIK - Medewerkers van Heine ken Den Bosch en Zoeterwoude kun nen tegenwoordig ook bij Vrumona met hun eigen Heineken-pas betalen. Andersom kunnen de Vrumona- medewerkers natuurlijk ook automa tisch betalen bij Heineken Den Bosch of Zoeterwoude. Sinds begin oktober werken ze ook in de Vrumona-kanti- ne met een elektronisch betaalsys teem. Het systeem bij Vrumona is gebaseerd op hetzelfde principe als bij Heineken (H'Bosch en Z'Wou) en zorgt ervoor dat er niet meer met con tant geld hoeft te worden betaald. waalwijk - Eredivisievoetbalclub RKC Waalwijk heeft 22 september voor het eerst in zijn nieuwe stadion gespeeld. Sloop van het oude stadion en nieuwbouw van het huidige sta dion hebben vier maanden in beslag genomen. Volgens onze vertegen woordiger Kees van Oosterhout is dit bijzonder snel: "In mei is de sloop begonnen en op 19 september kon voorzitter Betaald Voetbal van de KNVB Jos Staatsen het nieuwe sta dion officieel openen." Behalve een voetbalwedstrijd tegen Roda JC zagen de RKC-fans die eerste zondag ook parachutisten in actie en konden zij genieten van het optreden van een bekende houseband. Het nieuwe stadion bevat alleen zitplaat sen. Er kunnen 6.600 supporters een plaatsje vinden. Voor een drankje kunnen zij terecht in het (oude) sport - café. Net als in het spelershome/annex bezoekersruimte wordt hier Lingen's Blond getapt. Geheel nieuw in het sta dion is de businessclubruimte. Deze heeft een capaciteit van circa vierhon derd personen en kan ook worden gehuurd voor bijvoorbeeld feesten en seminars. nu amstel De Heineken Horeca Adviesdienst is betrokken geweest bij het ontwerp en de inrichting van de business clubruimte. Van hieruit hebben de gasten een prima uitzicht over het sta dion en de grasmat. Ondertussen genietend van een van de bieren uit het Amstel-assortiment. Werd vóór de sloop nog Heineken getapt, na de ver bouwing is er Amstel verkrijgbaar. Dit vanwege de intensieve betrokkenheid van dit biermerk als sponsor van voet balevenementen. Sinds de opening beschikt het stadion ook over een kel- derbierinstallatie.

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 7