Heineken EERSTE PAAL VOOR TWEEDE BLOK zoeterwoude - Op 3 september werd de derde Heineken zomerbridge afge sloten met een taart voor zestig personen. De wedstrijd werd in twee lijnen gespeeld. Winnaar A-lijn: echtpaar Renqvist; B-lijn gedeeld: Broere-Van Dop en echtpaar Meyer. Voor bridgende medewerkers (actief of niet actief) organiseert de Heineken Bridge Club ZWou volgend jaar, op de dinsdagavond, weer een nieu we editie van Heineken zomerbridge. Inlichtingen zijn te verkrijgen bij Heike Schmidt (071-5456832). den bosch - Deze maand is de eer ste paal geslagen voor het tweede apolloblok van de Heineken-brouwe- rij in Den Bosch. Het eerste blok (gebouwd naast het door publicatie over Heineken-jargon in het Brabants Dagblad nu ook regionaal fameuze 'pyjama-gebouw'), is inmiddels ge reed. Het tweede blok wordt gebouwd naast de bedrijfskantine, op de plek waar eerst het gebouw van de Interne Dienst en de afdeling Onderhoud Brouwen en Energie (OBE) stond. Beide blokken bestaan uit 12 apollo's. William de Jong toont het schilderij ""v -- zoeterwoude - Vroeger stond op het brouwerijterrein van Heineken in Zoeterwoude een kasteel, ciat werd be woond door de familie Van Swieten. Hun nazaten bezochten onlangs hun oude familiegrond. De groep kreeg een rondleiding door de brouwerij en werd ontvangen in de Van Swieten- zaal in De Hooiberg. Daar kreeg chef Ontvangsten William de Jong van hen een schilderij van het voormalige kas teel 'Huys te Swiete' als geschenk. "Het krijgt uiteraard een mooie plaats in de Van Swietenzaal in ons ont vangstgebouw", aldus William. van de voormalige bewoners van het brouwe- Zoeterwoude kwamen onlangs bijeen

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 22