iinstwerken Itoeede Proms-actie voor personeel in Bedrijfs restaurant HEINEKEN STUDENTEN STEDEN CUP OPNIEUW VOOR AMSTERDAM zoeterwoude - De afgelopen tijd konden bezoekers van het Bedrijfsrestaurant in Zoeterwoude voor, tijdens en na het eten genieten van kunstwerken van Fred Rosiëlle. Fred, emballeur binnen DCS, is in zijn vrije tijd kunstschilder. De onlangs gehouden lezersactie waarmee kaarten te winnen waren voor de Heineken Night of the Proms, is ten dele een succes te noe men. Niet echt veel mensen durfden het aan om het lied van de commer cial 'Zomer' op ons antwoordapparaat in te zingen. Degenen die wel de stou te schoenen aantrokken, konden na een of twee keer bellen hun bood schap volledig kwijt. "Vrij als een vogel' werd door de mees te bellers goed ingezongen. Zij hebben inmiddels bericht gehad, dat ze twee kaarten voor de zaterdagavond heb ben gewonnen. Ze worden binnen kort naar hen opgestuurd. Degenen die 'Juli, July' hebben ingezongen, wonnen uiteraard geen kaarten. Het ging ons om de 'Zomer'-conrmercial hitsong van dit jaar, niet die van 1995. Ook de bellers die niet volledig waren in het verstrekken van de gevraagde persoonlijke gegevens, vielen auto matisch af. tweede robide We zijn nog niet alle 50 toegangsbe wijzen kwijt. Daarom is in overleg met Heineken Marketing besloten, een tweede lezersactie te houden. Stuur een briefkaartje of ansicht (zonder enveloppe of chemise), met daarop de volledige tekst van het refrein van het lied van de Heineken-commercial 'Zomer'(vanwege de hitnotering nog vaak op de radio) óf van de spot 'Herfst'; plus uw naam, adres en per- soneelsnummer. Dan maakt u kans op twee kaarten voor de Heineken Night of the Proms op 30 november. Uw inzending moet vóór 11 novem ber aanstaande in ons bezit zijn (voor redactieadres: zie Colofon op pagina 2). Onder de goede inzenders van deze tweede Vers van 't Vat-lezersactie gaan we het restant aan kaarten van de eerste actie verloten. amsterdam - Universiteitsstad Amsterdam heeft opnieuw de Heine ken Studenten Steden Cup veroverd. In het seizoen '95-'96 sleepten de Amsterdamse studenten de meeste punten binnen. Ze deden dat tijdens sporttoernooien voor teams van alle Nederlandse universiteitssteden. Deze evenementen werden door studenten georganiseerd. De prijs voor het best georganiseerde toernooi ging dit jaar naar de Eindhovense Studenten Vol leybalvereniging 'Hajraa'. Zowel de twee Amsterdamse universiteiten als Hajraa kregen een exemplaar van de Heineken Studenten Steden Cup uit gereikt door hockey-international Floris Jan Bovenlander. De overhan diging had plaats in het Heineken Ontvangstcentrum in Amsterdam. De olympisch kampioen kreeg daar op zijn beurt van Hugo de Haas van Dors- ser (coördinator Heineken Studenten PR) nog een speciaal Heineken-'lintje' uitgereikt, in de vorm van een set Hei- neken-bretels. Dr. Noorda (Universiteit van Amsterdam, links op de foto) en mevrouw Pijpers-Drenth(van de Vrije Universiteit, rechts op de foto) kregen ieder een Heineken Studenten Steden Cup. Het aan de eerste prijs gekoppelde geldbedrag (tienduizend gulden) delen ze gezamenlijk. Verder op de foto Floris Jan Boven lander

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 20