Dankbetuiging van een (oud)gediende van de brouwe rij want dat mag ik wel zeggen na 55 jaar!! De brouwerij is haast familie van mij geworden dus toen wij ons 40-jarig huwelijksfeest vierden deed de brouwerij ook mee. Mijn vrouw en ik willen u hartelijk danken voor de bloemenbon en de dranken. J. van Spellen Bij deze wil ik, ook namens mijn vrouw, de directie van Heineken bedanken voor het prachtige bloemstuk, het dran kenpakket en de envelop met inhoud ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijksfeest. C. Haring Blij verrast waren wij met het prachtige bloemstuk en het drankenpakket die wij ontvin gen ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk. Leuk dat de band met Heineken er nog altijd is. Onze hartelijke dank aan de directie en een groet voor alle ex-collega's! Rien en Corry Peters Bij deze wil ik, ook namens mijn vrouw, de directie van Heineken hartelijk danken voor het mooie bloemstuk en het drankenpakket die wij ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk mochten ontvangen. Harm Wey Overleden gepensioneerden De heer J.H. Backer (93) is overleden op 10 september 1996. Hij trad op 2 november 1925 in dienst te Amsterdam. Sinds 1 januari 1968 was de heer Backer met pensioen. Op 24 september 1996 is de heer C. van der Tak (85) over leden. De heer Van der Tak is op 15 juli 1957 in dienst getreden te 's-Hertogenbosch. Hij is op 1 augustus 1976 met pensioen gegaan. De heer W.J. Bruggeman (70) is overleden op 10 september 1996. Hij trad op 1 maart 1961 in dienst te Amsterdam. Sinds 1 februari 1991 was de heer Bruggeman met pensioen. Op 7 september 1996 is de heer W. Houtkamp (77) overleden. De heer Houtkamp is op 16 april 1973 in dienst getreden te Amsterdam. Hij is op 1 februari 1984 met pensioen gegaan. De heer H.J.M. Nijenhuis (65) is overleden op 10 september 1996. Hij trad op 1 juni 1969 in dienst te Bunnik. Sinds 1 juni 1996 was de heer Nijenhuis met pensioen. Overleden IN MEMORIAM H.FLEUREN Op 19 september 1996 over leed na een kortstondige ziek te, de heer Henk Fleuren. Hij werd 60 jaar. Op 8 oktober 1993 nam Henk afscheid van de Bossche Brou werij en ging met de 5 7,5-jari genregeling. Hij had daar, net als zoveel collega's, naar uitge keken. Henk kwam in februari 1977 als vorkheftruckchauf feur in dienst van Heineken. Daarvoor had hij ruim 22 jaar bij De Gruyter in Den Bosch gewerkt. Henk stond bij zijn collega's hoog aangeschreven, hij kon met iedereen overweg. Dit kwam omdat Henk recht doorzee was, een man van zijn woord, een man op wie je kon bouwen. Privé was Henk dol op zijn twee kleinkinderen Angela en Kevin en de band met de hele familie Fleuren was en is erg hecht. Op 23 augustus jl. kreeg Henk te horen dat hij longkanker had en na een paar verdrietige, zware dagen heeft Henk met de steun van Fien, zijn lieve vrouw, kinderen en naaste familie zijn ziekte aanvaard en zich overgegeven aan zijn lot. Op een bewonderenswaardige manier is hij met zijn ziekte omgegaan, gesterkt door zijn geloof. Mede door zijn positie ve houding was de naderende dood voor iedereen te aanvaar den. Hij regelde samen met zijn familie zijn mis en zocht de muziek uit die hij op de crema tie wilde horen. Wij wensen zijn vrouw Fien en zijn familie veel sterkte toe. We zullen Henk missen. IN MEMORIAM J. VAN HUIJCEVOORT Op 30 augustus werd bekend dat de heer Jan van Huijge- voort is overleden op maandag 26 augustus. Hij is 46 jaar oud geworden. Jan kwam in dienst bij Heine ken Den Bosch op 1 mei 1977 als productiemedewerker bin nen de afdeling Verpakken. Hij stond bekend als een rustige man, die niemand tot last wilde zijn. Privé leidde hij een terugge trokken leven. Hij vond het moeilijk om contacten te onderhouden met mensen. In 1994 werd hij ziek en uitein delijk kwam hij in de WAO terecht. Wij hadden hem graag een lan ger en beter leven gegund. Moge hij in vrede rusten. IN MEMORIAM F. FERNANDEZ VISCANO Op donderdag 19 september jongstleden kregen wij het trieste bericht, dat 18 septem ber tijdens zijn vakantie was overleden de heer F. Fernandez Viscano. Na een kort ziekbed, tengevolge van een hartinfarct, heeft hij de strijd op moeten geven. Francisco (Paco) is 57 jaar oud geworden. Hij werkte sinds april 1967 bij Heineken. Na de sluiting van de brouwerij in Amsterdam kwam Paco mee naar Zoeter- woude, waar hij binnen de afdeling Verpakken werkzaam werd op Colonne 5. Als bedie ningsman herinneren wij ons Paco als iemand die zich bewust was van zijn verant woordelijkheden. Paco was een rustige collega die op gezet te tijden een kritische opmer king lanceerde, waarna hij zijn sigaartje weer in de mond nam en verder ging met zijn werk. Binnen de Spaanse groep medewerkers was Paco een oudgediende die iedereen ken de. Het bericht van zijn heen gaan was ook binnen deze groep een volslagen verrassing. In gedachten zullen wij bij zijn vrouw zijn en wij hopen dat zij de kracht zal vinden om dit verlies te kunnen dragen. Paco is in besloten familiekring begraven in Spanje. IN MEMORIAM F. FERNANDEZ VISCANO Eljueves 19 de setiembre recibimos la triste noticia del fallecimiento el dia 18 de setiembre, durante sus vacaciones en Espaiïa, de F. Fernandez Viscano, como conse- cuencia de un infarto cardiaco. Francisco (Paco) tenia 57 anos y estaba en el empleo de Heineken desde abril de 1967. Después del cierre de la cerveceria en Amsterdam, Paco vino a Zoeter- woude, para trabajar como opera- rio en la linea 5 de la Sección de Envase. Paco era una persona consciente de sus responsabilidades. En nuestro recuerdo permanecera como un companero tranquilo quién de vez en cuando podia lanzar una obser- vación critica, para después volver a su cigarroy continuar con su tra- bajo. Dentro del grupo de companeros espanoles, Paco era un veterano conocido por todos. La triste noticia de la muerte de Paco tomó a cada uno dentro del grupo completa- mente por sorpresa. Expresamos nuestro mas sincero pésame a su esposa y rogamos a Dios que le dé fortaleza para super ar tan durogolpe. El funeral tuvo lugaren Espafia en circulo intimo familiar. Wij wensen de nabestaanden veel sterkte bij het verwerken van hun verdriet. 19

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 19