AMSTELKAAR 'Dat 1W je mom met moeten <toen...' "Een van de dingen die ik zeer goed vind aan Emile is dat hij hele verve lende dingen op een zeer correcte manier kan zeggen. Een anekdote die ik typerend voor hem vind, en die mij dan ook is bijgebleven, vond plaats op een training waar wij alle twee van de partij waren. Ik kreeg op een gegeven ogenblik een redelijk hoog oplopend conflict met een bepaald persoon. Emile nam het, recht door zeer als altijd, zo volmondig voor mij op dat uiteindelijk hij van de training werd weggestuurd. Emile kan duidelijk par tij kiezen en durft daar dan ook nog eens voor uit te komen." spelregels Emile Baade: "Natuurlijk ben ik ver rast en vereerd dat ik deze trofee van Wim krijg. Opvallend vind ik dat Wim terugkomt op een gebeurtenis tijdens een van de cursussen die wij samen hebben bijgewoond. Tijdens deze cur sus hebben we namelijk lang stilge staan bij het begrip "vriend zijn". Ik zelf had toen, en heb nog, de uitge sproken mening dat "vriend zijn" in je privéleven niet verward moet worden met "vriend zijn" in je zakelijke relatie. Bij de zakelijke relatie denk ik dat het er meer om gaat de bereidheid te tónen met iemand te willen samen werken, daarbij uit te gaan van de intentie van 'hoe kan ik hem met zijn vraag of verzoek helpen?'. Ook al is het lastig of niet conform de spelregels, in plaats van te vertellen waarom iets niet kan. Als je dat consequent doet maak je naar mijn mening veel zake lijke vrienden. En het is prettig te weten dat je binnen een bedrijf als Heineken veel van dergelijke vrien den hebt." zoeterwoude - Bij deze Vers van 't Vat vindt u in de verzendverpakking gratis een speciale Amstel ansicht kaart. Die maakt onderdeel uit van de huidige Amstel printcampagne, waar over u eerder in dit blad heeft kunnen lezen. De vriendelijke 'afzender' is de Amstel marketinggroep. Het is aan u, wie de kaart nu in de brievenbus zal krijgen! Emile Baade (links) krijgt de trofee van Wim Groen in 't Woud En de Amstelvriendschapstrofee gaat dit keer naar..... Emile Baade. De winnaar van de vorige keer, Wim Groen in 't Woud, hoefde er geen seconde over na te denken. Toen hij hoorde dat hij de trofee zou krijgen, wist hij meteen dat hij hem wilde doorgeven aan Emile Baade. "Omdat hij al meer dan vijfentwintig jaar een fijne, en zeer correcte collega is. Een man die op een heel eerlijke manier met je omgaat en waar je altijd van op aan kan. Emile en ik zitten qua ideeën en aanpak vaak op één lijn. Boven dien heeft hij, toen ik de overstap maakte van de Vru- mona-groep naar de bier-groep, mij voortreffelijk weg wijs gemaakt in bierland."

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 10