VEEL BELAMGSTELLIIUG VOOR MAblTflUAFEDAG Heineken Kees Brandt (58) voorzitter Stuurgroep Integratie Export, Amsterdam rosmalen - Een informatieve, informele dag die geheel in het teken van nieuwe ontwikkelingen in het café staat. Een dag voor en door ondernemers, bedrijfsleiders en ande re betrokkenen bij de cafésector. Dat was de formule die de organisatoren van de eerste nationale cafédag voor ogen hadden. En het sloeg aan. Zo'n vijftienhonderd toegangskaarten wer den aangevraagd. De eerste nationale cafédag vond plaats tijdens de Horeca vakbeurs in Rosmalen. De organisatie van de nationale cafédag lag in han den van Missets Horeca, Koninklijk Horeca Nederland en het Centraal Brouwerij Kantoor. Zij hadden in een aparte tent diverse stands opgesteld rondom een sfeervol terras. Daar vertelden collega's uit de horecabranche over hun ervaringen en over hun bedrijven. Er waren diverse thema's. Over cafélormules kwamen bijvoorbeeld de onderne mers van een American Pub, een Irish Pub, een bruin café, een eetcafé en (op uitnodiging van Heineken) van de Beach Club Baja in Rotterdam aan het woord. Zij vertelden ondermeer over het assortiment in hun zaak, de pro moties, prijssteling, muziek en enter tainment en de rol van hun personeel. Er kwamen ook thema's aan bod als hapjes en eten in het café, de rol van een café als leerbedrijf en er waren demonstraties over het tappen en schenken van bier, het maken van cocktails en over een nog vrij nieuw bier hingen 's Blond ik onderneem in mijn vrije tijd... Tennissen en ik bezoek graag jazz-cafés lid van Management-team Export horecagelegenheid Nick Vollebregt, Laren tv-programma Laat maar... 's nachts te wekken voor Een partijtje tennis vakantieland Spanje muziek Jazz favoriete cd Monty Alexander: Live in Montreux schrijver John Grisham film Carington/Il Postino trots op Els (mijn vrouw), Amaud en Eveline (mijn kinderen)

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 2