IIUFO-SHEET BIER- DISTRIBUTIE EREED 9rf°-*eet winnen eigen toerm bossche biljarters zoeterwoude - De serie Info- sheets is kortgeleden uitgebreid. Vanaf nu is ook de titel 'Heineken Distribu tion en Customer Services: schakel tussen brouwerij en klant' verkrijg baar. In dit korte en bondige verhaal wordt ingegaan op de distributie van bier van de brouwerij naar onze afne mers door de Unit DCS. U kunt de nieuwe Info-sheet bestellen bij de afdeling Consumentenservice in Zoeterwoude via telefoonnummer 071-5458050. U kunt daar ook terecht voor een of enkele exempla ren van de volgende titels: 'De onderneming Heineken in Nederland', 'Heineken, een internationale brou werij', 'Biersoorten', uw**® Heineken Distribution en Customer Services: schakel tussen brouwerij en klant 'Mensen Maken Heineken: het veranderingsproces', 'Hoe komt een reclamecampagne tot stand', 'Amstel: al meer dan 125 jaar gezel ligheid', 'Nieuwe spelling', en nu dus ook 'Heineken DCS: schakel tussen brouwerij en klant'. Wilt u grotere oplagen, bijvoorbeeld 25 stuks, van een Info-sheet, dan kunt u die bestellen bij de afdeling Repro grafie (071-5456637). Via Vers van 't Vat wordt u op de hoogte gehouden van de nieuwe titels die verschijnen. Vervolgens kunt u die bestellen bij Consumentenservice of de Repro. Het is niet mogelijk om een abonnement te nemen. den bosch - Twee jaar achter elkaar zagen de Bossche biljarters de zege van de door hen georganiseerde Alternatieve Sportdag Biljarten naar Amsterdam gaan. Tijdens het laatstge houden libre-toernooi op 5 en 19 oktober wisten ze echter met 21 pun ten voorsprong te winnen. Aan de alternatieve sportdag biljarten namen de Heineken-biljartverenigingen van Amsterdam, Den Bosch en Zoeter woude en van Vrumona in Bunnik deel. Zij kwamen met teams van zes personen eerst op zaterdag 5 oktober in actie in het Heineken Ontspan ningscentrum van Den Bosch. Den Bosch nam toen al direct de leiding en had na het spelen van de drie partijen op de eerste speeldag een voorsprong van 21 punten. Deze voorsprong ston den ze niet meer af. Zo werden ze na een spannende tweede speeldag win naar met 316 punten, gevolgd door Zoeterwoude met 295 punten, Bun- nik met 263 en Amsterdam met 257 punten. De voorzitter van de Bossche biljartvereniging J. van Bij- nen (links) reikte de prijzen uit

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 22