25 JAAR J.B. DAMEIU AFSCHEID J. VAN VELZEN dem bosch - Op donderdag 4 oktober vond ter gelegenheid van het 25-jarig dienstjubileum van Joost Damen een receptie plaats in de Cam- brinuskelder. Herman Ubbink sprak Joost, die werkzaam is als Kwaliteits controleur bij de Bedrijfs Technologi sche Dienst, toe. Vervolgens zongen familie en vrienden hem toe. In zijn dankwoord legde Joost de nadruk op het familiegevoel, dat hij ervaart bin nen de Bossche Heineken-gemeen- schap. Tijdens deze drukbezochte en zeer sfeervolle receptie, zorgde een drietal vrienden voor een muzikale omlijs ting. Rotterdam - Na ruim 37 dienst jaren nam Jan van Velzen afscheid van Heineken Export. In de Raadskel- der aan de Crooswijksesingel werd daarom op 17 oktober een afscheids receptie gehouden, die druk bezocht werd door collega's, oud-collega's, klanten en vrienden. Jan trad op 21 september 1959 in dienst van Export. Hij begon als kantoorassistent. In de loop der jaren heeft hij diverse func ties bekleed binnen Export. Vanaf 1989 vervulde hij de functie Groeps leider Verificatie en Vervoer. Jan staat bekend als een man die van gezelligheid houdt en die klaarstaat voor zijn collega's. Kortom: een man met een warme uitstraling. Tijdens deze afscheidsreceptie spraken Fred Holvast en Herman Leyte Jan toe. Zij haalden enkele anekdotes uit zijn loopbaan op. Na het dankwoord van Jan werd de receptie op een geani meerde wijze voortgezet. in zijn loopbaan in binnen- en buiten land steeds weer met veel enthousias me, inzet en betrokkenheid zijn werk klantgericht verricht. Nadat het voor deze gelegenheid opgerichte koor een rap-song ten gehore had gebracht, werd er als 'gewestelijk' cadeau een bijzonder en uniek 'schilderij' aange boden. Jan Schinkel bood na zijn toespraak namens de HTS/HTD-collega's een speciale en zeer 'technische en tastba re' collage aan. De heer Straathof toonde vervolgens in een bijzondere act enkele speciaal voor Jan ontwik kelde technische hulpmiddelen en bood hem een cadeau aan namens de CHTD. Tenslotte werden Jan (en Lenie) nog geconfronteerd met een stukje buitenlands verleden door de onverwacht overgekomen bijzondere 'gast', die een aantal wetenswaardig heden wist te vertellen. Jan en zijn familie kunnen terugzien op een zeer geslaagde jubileumviering in Rotter dam. Rotterdam - Zeer vele collega's, vrienden en bekenden waren vrijdag 4 oktober bijeen om met Jan Verwey, Regionaal hoofd van het Regionaal Servicecentrum Randstad, zijn echt genote en zijn dochter en schoonzoon zijn 25-jarig jubileum te vieren. Gewestelijk Unitmanager Ruud Mie- remet memoreerde in zijn toespraak de jubilaris als een bijzonder mens, die

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 20