Bij ons 40-jarig huwelijksfeest werden wij verrast met een prachtig bloemstuk en een drankenbon. Wij willen de directie van Heineken hartelijk dank zeggen voor deze mooie geste. Wij wensen Heineken een succesvolle voortgang van het bedrijf. Annie en Wim de Grouw Mede namens mijn vrouw wil ik de directie van Heineken en alle mensen die hiermee gemoeid zijn, hartelijk danken voor de prachtige bloemen en drankenbon verkregen ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk. Nogmaals dank daar voor. Joop van Kampen Mede namens mijn vrouw wil ik de directie van Heineken hartelijk dankzeggen voor de attentie welke wij mochten ontvangen met ons 65-jarig huwelijk. Het is fijn te weten dat wij na zoveel pensioenjaren (bijna 25) nog niet vergeten zijn. Ab Schutter Iedereen die bij mijn afscheid was heeft kunnen meegenie ten van een denderend feest. De voordrachten die werden opgevoerd waren overweldi gend. Betty en ik kunnen terugzien op een geweldige receptie. Hierbij willen wij nogmaals eenieder bedanken voor de cadeaus en bloemstukken. Dan wil ik eindigen met het allen het allerbeste voor de toekomst en een goede gezondheid te wensen. Eden Betty Baars De verrassing om voor ons 40- jarig huwelijk een prachtige plant en drankenpakket te krij gen was groot. We worden niet vergeten, onze hartelijke dank daarvoor. Cor en Coby Pieters Langs deze weg willen wij Hei neken en al onze collega's bedanken die er voor gezorgd hebben dat ons 25-jarig dienst- jubileum op 18 oktober voor ons en onze gezinnen tot een onvergetelijke dag is gewor den. P. van den Bergh en Th. Verboort Mijn afscheidsreceptie was zoals de meer dan 36 jaren die ik voor Heineken mocht wer ken, in een woord 'fantastisch'. Onze oprechte dank voor alles. Piet van der Grint Hierbij wil ik, ook namens de familie, de directie van Heine ken, Verenigde Drankenhan del Veraar, collega's. De Postil jon en Brand en Van Wijk har telijk bedanken voor de getoonde belangstelling. Uw aanwezigheid en de prachtige bloemstukken zijn voor ons allemaal een grote steun geweest in de hele moeilijke tijd. Bedankt iedereen. Familie Melgers Graag wil ik hierbij de directie en oud collega's van Vrumona bedanken voor de mooie bloemstukken en de getoonde belangstelling bij het plotseling overlijden van mijn lieve man en vader. Uit aller naam Annie Mijenhuis-Jansen De overweldigende belangstel ling en deelneming welke u ons heeft betoond na het over lijden van mijn lieve man en onze zorgzame vader Arend Houtman hebben ons diep getroffen. Wij zijn u zeer dank baar voor de steun en troost welke ons dit heeft gegeven. T.J. Houtman-Verweij en kinderen Hartelijk dank voor alle goede zorgen, steun en attenties die we van jullie mochten (en mogen) ontvangen tijdens mijn ziekte en herstel. Ik ben nog niet de oude, maar we blij ven moed houden. Har, Ine en Tim Granen Overleden IN MEMORIAM F.H.J.M. LAAN (51) Op 10 oktober is door een dra matisch verkeersongeval onze collega Frans omgekomen. Frans is in 1979 begonnen als storingsmonteur op de binnen landcolonnes. Hiema heeft hij nog enkele jaren als storings monteur Brouwen/Energie gewerkt. De laatste jaren was hij werkzaam als Rayonmon teur op exportcolonne 5. Frans was iemand die altijd vol ledig in zijn werk en hobby's opging. Hij kon hier dan ook uren over vertellen. Ook met de productiemedewerkers op zijn lijntje kon hij goed over weg. Iedereen was altijd blij als Frans er weer was om de sto ringen aan hun machines op te lossen. Wij als collega storingsmon teurs, wat toch een hechte gemeenschap is, die 17 jaar in ploegendienst samen met hem hebben mogen werken, zullen Frans zijn vindingrijkheid, gezelligheid en vakkennis heel erg missen. Wij missen in hem niet alleen een goede collega maar ook een fijne vriend. Onze gedachten gaan het meest uit naar zijn vrouw en kinderen. Wij wensen Marthe, Barbara, Frank en Saskia heel veel sterk te met het verwerken van dit verlies. Storingsploeg E Zoeterwoude Overleden gepensioneerden De heer W. den Boer (76) is overleden op 11 oktober 1996. Hij trad op 4 januari 1971 in dienst te Bunnik. Sinds 1 juni 1988 was de heer Den Boer met pensioen. Op 7 oktober 1996 is de heer A. Schoemacher (86) overle den. De heer Schoemacher is op 20 februari 1928 in dienst getreden van Coebergh. Hij is op 1 maart 1975 met pensioen gegaan. De heer P.H.F. van Compel (69) is overleden op 10 oktober 1996. Hij trad op 2 oktober 1958 in dienst van Winters van Wees. Sinds 1 juli 1992 was de heer Van Gornpel met pen sioen. Op 21 oktober is de heer J. Roubos (70) overleden. De heer Roubos is op 14 mei 1956 in dienst getreden te Amster dam. Hij is op 1 juni 1991 met pensioen gegaan. De heer V.J. Aalbers (72) is overleden op 27 oktober 1996. Hij trad op 1 september 1948 in dienst van Arnstel. Sinds 1 februari 1989 was de heer Aalbers met pensioen. Wij wensen de nabestaanden veel sterkte bij het verwerken van hun verdriet.

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 11