Heineken klaar Sjef van der Werf Mechanisch monteur, Taakteam Conditioneren, H'Bosch De Heineken-koets beproefde de verkeers-luwgemaakte Hoge Rijndijk zoeterwoude - De Zoeterwoud- se wethouder van Verkeer stelde 3 eptember de verkeerslichten op het kruispunt Burgemeester Smeets- veg/Hoge Rijndijk officieel in gebruik na een lange periode van werkzaam heden aan de weg. In die tijd is de Hoge Rijndijk verkeers-luw gemaakt. Voorheen was de Hoge Rijndijk dé weg waarover mensen die uit de rich ting Den Haag, Rotterdam en Amster dam kwamen, naar Heineken reden. Een nieuwe afslag maakte aan de overlast voor vele omwonenden een einde. Om ook het overige verkeer tot langzaam rijden te dwingen, is de Hoge Rijndijk het afgelopen jaar voor zien van onder meer verkeersdrem pels en een rotonde. Na het afronden van de werkzaamheden droeg Rijks waterstaat de Hoge Rijndijk 3 septem ber officieel weer over aan de gemeente Zoeterwoude. Het tweede deel, dat voert richting Hazerswou- de/Alphen aan den Rijn, wordt op ter mijn aangepast. Natuurlijk ontbrak Heineken (gevestigd aan de Burge meester Smeetsweg) niet bij de over dracht. Dat was te zien aan de Heine ken-koets, waarmee de wethouder van Verkeer, de heer J.W.M. Stuijt, na afloop van de plechtigheden naar een lokale horecagelegenheid werd gere den voor een informeel samenzijn. bier Heineken trots op Mijn vrouwen kinderen ik onderneem in mijn vrije tijd... fietsen met het gezin lid van Taakteam Conditioneren horecagelegenheid Cambrinuskelder tv-program ma Sport (liefst motorsport) 's nachts te wekken voor Lekker eten vakantieland Zwitserland muziek Nederlandstalig favoriete cd Holland Duo schrijver Geen voorkeur film Midnight Express u

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 3