baarn - Grolsch, Interbrew, Bava ria, Heineken, Amstel en het CBK- kantoor hebben 31 augustus een herenteam afgevaardigd naar het CBK-hockeytoernooi. In twee poules van drie teams kwamen de hockeyers tegen elkaar uit. Amstel, de winnaar van vorig jaar en organisator van deze dag, wist deze keer geen plaats in de finales te bemachtigen. Zij moesten genoegen nemen met een vijfde plaats. Het Heineken-team, dat toch hoge ogen gooide in de bedrijfshoc- keycompetitie, eindigde zelfs op de laatste plaats. En dat was toch niet omdat men beleefd wilde zijn tegen over de gasten... De strijd om de overwinning ging tus sen Grolsch en Interbrew. Grolsch won. Zij zullen volgend jaar een CBK- hockeytoernooi organiseren. Het toernooi op 31 augustus had duidelijk een Amstel-uitstraling. Na afloop werd er dan ook gezellig een Amstel biertje gedronken door de deelne mers. Tegelijkertijd was er alle gele genheid om met collega's van andere brouwerijen van gedachten te wisse len. zoeterwoude - "Een van de gezelligste toernooien die ik ken", is de omschrijving van HTZC-bestuurslid Anneke Sondag over het tennistoer nooi dat 18 augustus plaatsvond. Toen vond het jaarlijkse tennistoernooi plaats tussen de Heineken-tennisver- enigingen van Amsterdam en Zoeter woude. Plaats van handeling was het tennisclubcomplex van de Zoeter- woudse vestiging. Daar streden negentien Amsterdammers en negen tien Zoeterwoudenaren tegen elkaar. Maar op een sportieve manier, want gezelligheid, kennismaking of bijpra ten met collega's van een andere vesti ging zijn het belangrijkst op deze dag. "Het was heel gezellig, met schitterend weer. Tot slot was er zoals altijd een barbecue voor alle deelnemers." Win naar bij de dames werd Monique Vis Bolderdijk en bij de heren Leo Vaes- sen, beiden uit Zoeterwoude.

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 31