Heineken Crossover Award 1996 van start E H. amsterdam - In oktober gaat de Heineken Crossover Award 1996 weer van start. Voor de vierde keer zullen Hei neken en de Stichting Crossover Music deze stimule- ringsprijs toekennen aan talent dat zich beweegt tussen pop en jazz. De succesvolle formule van vorig jaar zal worden voortgezet; twee bands die ver schillende muzikale disciplines mengen, aangevuld met een trendsettende DJ, verzorgen, zo meldt de organisatie, een "clubavond met allure". De Heineken Crossover Award wordt toegekend aan de artiest die de meeste steun krijgt van de publieksjury. De uitreiking vindt plaats tijdens een dave rende slotavond in de hoofd stedelijke Melkweg op 28 december. De aan de award gekoppelde prijs is een optre den op het 'Heineken What is Jazz Festival' in New York. Ter ondersteuning van de Hei neken Crossover Award 1996 is er een bioscoopfilm vervaar digd rondom de winnaars van de Award van 1995, de band 'Hit the Boom!'. Deze film is een bruisend en dynamisch verslag van hun verblijf in New York waar zij optraden op het Heineken What is Jazz Festival. De film ging half september, voorafgaand aan de start van de Heineken Crossover Award zalentour, in première in de Nederlandse bioscopen. De winnaars van de Crossover Award 1995 de band 'Hit the Boom!' den bosch - Vrijdag 16 augustus vierde de heer H. Nijhof, heftruck chauffeur bij de Drankenhandel Van Dorst-Liebrand-Olderaan te 's-Herto- genbosch, zijn 25-jarig dienstjubi- leum. De voorontvangst vond plaats in Café Restaurant Den Tol te Mete ren. Daar kreeg Herman in aanwezig heid van zijn naaste familie de jubi- leumspeld uitgereikt door Rob van Leendert, Gewestelijk Unitmanager Horeca Brabant/Limburg. In Zalencentrum Gustaaf te Tiel werd de receptie gehouden voor familiele den, collega's en vrienden. In zijn toe spraak haalde Antoon van der Sterren op een zeer komische wijze enkele voorvallen aan uit de loopbaan van Herman als chauffeur. Daarna bood hij namens de collega's een videore corder als cadeau aan. Onder het genot van een drankje en een hapje werd de gezellige jubileumbijeen komst vervolgens nog geruime tijd voortgezet. amsterdam - Mevrouw A.C.M. Wiechmann maakt per 1 september gebruik van de VUT-regeling. Daarom werd 29 augustus op de Molenzolder van het Ontvangstgebouw in Amster dam voor haar een afscheidsreceptie gehouden. Willem de Vries sprak Aleid toe. Hij belichtte de 30-jarige loopbaan van Aleid als telefoniste bij Heineken. Willem is van mening dat Aleid eigenlijk in aanmerking moet komen voor het Guinness Book of Records. Ze heeft namelijk een enorm aantal keren, namelijk 1,6 miljoen maal, de naam 'Heineken' uitgespro ken. Daarnaast ondersteunde hij zijn toespraak met enige opnames van Aleid als telefoniste. Aleid richtte zich met een kort dank woord tot haar collega's en gaf aan dat ze met veel goede herinneringen terugdacht aan de tijd bij Heineken. Aansluitend kreeg iedereen de gele genheid een hand te schudden.

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 29