Hengelen met Amstel: OPNIEUW EEN FEEST In Den Bosch werd onlang voor de tweede keer het Amstel met z'n Allen Hengelfeest georganiseerd door de Bossche hengelvereniging. Dat gebeurde in samenwerking met Marketing Amstel. Opnieuw werd het een gezellige dag wedstrijdvissen aan de waterkant. Deze keer met andere winnaars: Bij de recreanten won A.C. Claasen. G.C. Korthout en J.M.T. Hoos gingen er respectievelijk met de eerste en tweede prijs vandoor. Zowel nummer één als de nummer twee won nen een reis naar het sportvissersparadijs Ier land, waar ze opnieuw aan een wedstrijd zullen deelnemen. het beeldje uit te reiken. Fred daarover: "Als je hoort dat je de Amstel Vriendschapstrofee in ontvangst mag nemen, dan schiet er onmiddellijk door je hoofd: aan wie zal ik deze trofee doorgeven? Voor mij was direct al duidelijk dat Wim Groen in 't Woud de volgende bezitter zou worden. Wim heb ik leren kennen als Van links naar rechts: A.C. Claasen, L. Verbeek (voorzit ter van de Bossche hengelclub en uitreiker van de prij zen), G.C. Korthout (eersteplaats) en J.M.T. Hoos (twee de prijs) In de vorige Vers van 't Vat gaf HNB-directeur Frans Versteeg de Amstel Vriendschapstrofee aan Fred van Leeuwen van Vrumona. Aan de laatste nu de beurt om Wim Groen in 't Woud (links) is de win naar van deze maand te maken. Die heelt hij aangegrepen. We hebben zo'n 25 jaar samen in de bierorganisatie gewerkt. Ik ben heel lang zijn baas geweest, heel lang ook zijn collega. Daarom vind ik het onzet- tend eervol van hem die Amstel Vriendschapstrofee te krijgen. Ik zal hem een mooi plaatsje in mijn kan toor geven." Toen Wim Groen in 't Woud van Fred van Leeuwen hoorde, dat hij de trofee kreeg, wist hij ook direct aan wie hij hem zou doorgeven. Wie dat is, leest u in de volgende Vers van 't Vat. iemand die streng, soms zeer streng, maar altijd recht vaardig is. Hij interesseert zich echt voor de mens achter de collega. Onze samenwerking kreeg daardoor een meerwaarde." Ik kan mij nog een voorval herinne ren, waarin het tussen een collega en mij niet zo boterde. Wim was dit opgevallen en hij arrangeerde een gesprek met ons drieën. Tijdens dit gesprek kwam ik echter nooit aan het woord. Er bleken namelijk ook nog wat probleempjes te liggen tussen Wim en deze collega. Om maar aan te geven dat Wim meer met anderen bezig is dan met zichzelf. Wim kan toegevoegde waarde leveren in zijn samenwerking met anderen en dat vind ik echt groots", aldus Fred van Leeuwen. Wim Groen in 't Woud (Horeca) over de toekenning van de Amstel Vriend schapstrofee: "Ik vind het ontzettend leuk. Juist van Fred van Leeuwen. Ik ben ooit op een vrijdagavond naar Lemmer gereden, waar hij toen woonde, en heb hem een nieuwe baan aangeboden. De kans promotie

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 22