lUuth men uit het Mensen Maken Heine- ken-proces, kwam de verhuizing op het goede moment. "Alle medewer kers hebben meegedacht bij de inrich ting van de werkafdeling en we zijn dan ook gezamenlijk tot een goede indeling gekomen van het nieuwe gebouw. De nieuwe vestiging biedt de juiste randvoorwaarden voor opti maal overleg en een goede samen werking tussen de diverse service teams. Een samenwerking waarbij goede service naar de klant toe natuurlijk centraal staat." STICHTING OPEN HUIS Een nieuwe naam, een nieuwe locatie. 13 september was het zover. Heineken Brou werijen opende een nieuw pand in Heerlen. Wal voorheen door het leven ging als Verkoopkantoor Limburg en Drankenhandel Maas Jeker B.V. heet tegenwoordig 'Heineken Brouwerijen Limburg'. De nieuwe locatie, gelegen aan de Breukerweg 187 in Heerlen, werd officieel geopend door de vice voorzitter van de Raad van Bestuur van Heineken N.V. de heer A. Ruys. Hij deed dit door een prachtig schilderij te onthullen (zie foto onderaan). Wat volgde was een middag vol festiviteiten. "Hier mee hebben we de voorwaarden geschapen om optimaal te werken"; aldus regio naal unitmanager Gaston Goossens. Tijdens de opening overhandigde Gas ton Goossens een cheque aan de bur gemeester van Heerlen, drs. J.B.V.N. Pleumeekers. De cheque was bestemd voor de Stichting Open Huis. Deze stichting stelt zich ten doel 'een cen trum te openen voor mensen die elkaar willen ontmoeten in een harte lijke sfeer, die voortkomt uit respect voor de eigen waarden van het individu'. Het geld voor de cheque, bij eengebracht door alle relaties van Heineken Brouwerijen Limburg, was een cadeau ter gele genheid van de opening van de nieuwe vestiging. Goossens: "We zijn heel prettig onthaald in Heer len. Op deze manier kon den we iets terugdoen voor de gemeente." De officiële openingshandeling services ondergebracht. Bouwkundi ge adviezen, service op bedrijfsecono misch gebied en het organiseren en sponsoren van evenementen. We zit ten op een prachtige, en strategisch zeer goede locatie in het hart van ons verzorgingsgebied KLANT CENTRAAL Het nieuwe pand Een van de belangrijkste redenen om alle commerciële en logistieke diensten in één Regionale Horeca Unit samen te brengen, was om de kwali teit van de distributie van dranken en de servicegraad van de diensten ook in de toekomst hoog te houden. Goos sens: "Alle horeca-leveranties die wij in de regio leveren, vinden vanaf nu vanuit de nieuwe unit plaats. Van hieruit zal ook de logistieke ondersteu ning aan Stadbrouwerij De Ridder worden verleend. We waren in Nuth een beetje uit onze jas gegroeid. In Heerlen zijn, naast de verkoop en logistieke diensten, ook alle soorten Ook in verband met de nieuwe manier van werken die is voortgeko-

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 21