ZAÏRE De heer P.A.P. van der Aart is per 11 augustus 1996 uitge zonden naar Zaïre, alwaar hij Sales Logistic Manager is bij Bralima S.A.R.L. te Kinshasa. Tevens is de heer G.J.A. Borg- greve per 1 september 1996 uitgezonden naar Zaïre, waar hij de functie bekleedt van Technical Manager bij Bralima S.A.R.L. te Kinshasa. De heer Borggreve was tot deze datum Technical Director Guinness Anchor Berhad te Petaling Jaya in Maleisië. De heer F.J. Snieders is per 20 september 1996 teruggekeerd uit Zaïre, waar hij de functie bekleedde van Directeur Tech nique et Production bij Bralima S.A.R.L. te Kinshasa. ZWITSERLAND De heer LJ. van der Krieke is per 1 september 1996 terugge keerd uit Zwitserland, waar hij de functie uitoefende van Financial Director bij Calanda Haldengut Brauereien te Win- terthur. UIT DIENST GETREDEN na een dienstverband van drie of meerjaar S.I. Bijma (Verkoop Groningen/ Friesland/Drenthe) M. de Jong ArbeidszakenZoe- terwoude) Mw. J.C. Schouten (secretariaat Food, Bunnik) DANKBETUIGINGEN Ter gelegenheid van ons 50- jarig huwelijk ontvingen wij van Heineken Den Bosch een heerlijk drankenpakket, een prachtig bloemstuk en niet te vergeten een envelop met inhoud. We vinden het gewel dig dat Heineken nog zo aan zijn oud-medewerkers denkt. Theo en Judith Marechal Langs deze weg wil ik de direc tie, alle collega's van R/Cr en andere vestigingen bedanken voor de warme aandacht, bloe men en het mooie cadeau t.g.v. mijn 25-jarig jubileum bij Hei neken. Bram van der Graaf Hierbij willen wij de directie van Heineken hartelijk bedan ken voor de vele gaven die wij mochten ontvangen ter gele genheid van mijn 80-ste ver jaardag en ons gouden huwe lijksfeest. Tevens onze dank voor alle dingen die wij nog mee mogen maken bij Heine ken (bustocht, Kerstpakket, Kerstbingo, Nieuwjaarsrecep tie en niet te vergeten de club middagen). Wij vinden een dankwoord zeker op z'n plaats. J. Schiffel Het was een aangename ver rassing toen een vriendelijke afvaardiging ons namens de directie van Heineken, bloe men, exquise dranken evenals een bedrag onder couvert aan bood. Hartelijk dank van de 'gouden j ubilarissen' W. en M. de Herdt-Beirens Hierbij wil ik, ook namens de familie, hartelijk dankzeggen voor zowel de prachtige bloemstukken alsmede de geboden mogelijkheid dat alle collega-vrienden een laatste groet konden uitbrengen op de begrafenis van onze veel te jong gestorven broer Roel. De steun en aanwezigheid werd door ons zeer op prijs gesteld. Familie J. de Vries Bij deze willen wij graag Heine ken bedanken voor het prach tige bloemstuk en ook voor het drankenpakket dat wij moch ten ontvangen ter ere van ons 40-jarig huwelijksfeest. Gré en Arie de Groot Graag wil ik de directie en oud collega's van Heineken bedan ken voor het mooie bloemstuk en de getoonde belangstelling bij het plotseling overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa. Uit aller naam Annie Bernard Kerklingh Iedereen die bij mijn afscheid op 28 juli jl. aanwezig was, heeft kunnen zien dat het afscheid door mij met gemeng de gevoelens is ondergaan. Met name het afscheid nemen van de mensen waarmee ik zo lang heb mogen samenwerken viel mij zwaar. De aanwezigheid van vele operators heeft mij goedgedaan. Joke en ik willen hierbij nog maals bedanken voor de collec tieve- en persoonlijke cadeaus, die wij tijdens de receptie mochten ontvangen. RolfBürmann Op de dag dat het huwelijk tus sen kroonprins Charles en prinses Diana officieel werd ontbonden (woensdag 28 augustus), vierden wij ons 50- jarig huwelijk. Wij haalden niet het wereldnieuws, maar het heeft ons aan belangstelling niet ontbroken. Ook Heineken heeft er aandacht aan geschon ken. Naast de gelukwensen van de directie ontvingen wij een fraai bloemstuk, een dran kenpakket en een envelop met inhoud. Voor dit alles onze har telijke dank. Jan en Nel Burger Ik wil graag de directie van Hei neken bedanken voor het mooie bloemstuk dat ik heb mogen ontvangen, en ook mijn collega's en vrienden die aanwezig waren tijdens mijn 25-jarig dienstjubileum. Bedankt voor de gezellige avond en voor de vele cadeaus. J.J.H. van den Berg Afd. Verpakken, Den Bosch Het was voor ons overweldi gend zoals Heineken kennis heeft willen nemen van ons 50-jarig huwelijksfeest. Het waren niet alleen de zo waar devolle geschenken waarmee wij werden verrast, doch zeker ook het feit dat deze geschen ken ons persoonlijk werden overhandigd. Onze meest har telijke dank voor deze hartelij ke belangstelling is hier zeker op zijn plaats. In dit verband verwondert het ons overigens geenszins dat het Heineken wereldwijd zakelijk goed gaat, zoals wij geregeld kunnen ver nemen, en wel juist omdat het mijn vroegere werkgever blijk baar een eer en een genoegen is daadwerkelijk mee te leven met het 'wel en wee' van zijn werknemers en gepensioneer den. Ook hier geldt 'wat men geeft, ontvangt men' en dus: hou deze traditie in ere. Wij wensen Heineken wederkerig alle goeds voor de toekomst en mede gezien het bovenstaande zien wij nu reeds belangstel lend uit naar ons 55-jarig huwelijksfeest. Nogmaals hul de en dank. Th.J. Stevens Overleden gepensioneerden De heer B.J.M. Nieuwenhuijse (85) is overleden op 10 augus tus 1996. Hij trad op 24 mei 1954 in dienst van Amstel. Sinds 1 mei 1976 was de heer Nieuwenhuijse met pensioen. Op 15 augustus 1996 is mevrouw B.M. Saat-Ritchi (71) overleden. Mevrouw Saat-Ritchi is op 1 augustus 1970 in dienst getreden van De Ridder. Zij is op 1 juni 1985 met pensioen gegaan. De heer E.L. Melgers (68) is overleden op 29 augustus 1996. Hij trad op 27 oktober 1969 in dienst te Amsterdam. Sinds 1 februari 1993 was de heer Melgers met pensioen. Op 31 augustus 1996 is de heer H.C. van Randwijk (80) overle den. De heer Van Randwijk is op 25 maart 1935 in dienst getreden van Van Vollenho ven. Hij is op 1 mei 1981 met pensioen gegaan. De heer B.A.M. Assakali (76) is overleden op 13 juli 1996. Hij trad op 8 april 1969 in dienst te Rotterdam. Sinds 1 augustus 1985 was de heer Assakali met pensioen. Op 29 augustus 1996 is de heer CJ. Doomemik (73) overle den. De heer Doomemik is op 27 juli 1970 in dienst getreden te 's-Hertogenbosch. Hij is op 1 december 1987 met pensioen gegaan.

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 19