VOS TROPHEE VOOR DANNY NELI Dit keer gaat de Amstel Vriendschapstrofee naar Vrumona en wel naar verkoopleider Fred van Leeuwen. De winnaar van de vorige keer, HNB-directeur Frans Versteeg, wil hem graag de trofee geven "omdat wij gedurende vele jaren in Thuisverbruik met elkaar op een 'work hard, play hard'-wijze hebben samengewerkt. Uitdagende doelen, die we bij het behalen uitbundig vierden. Omdat we mét (en een enkele keer óm!) klanten geweldig veel plezier hebben gehad: er waren en zijn nu eenmaal bepaalde afnemers, waar altijd iets bijzonders aan de hand is of die een zeer speciale gebruiksaanwijzing hebben. Fred en ik zijn behoorlijk verschillend en dan is het juist aardig om over eikaars idee en aanpak te praten." nekdotes? Fred die bij een ^^inkoper die hem voortdu rend in de rede viel, zei: 'Tege lijk praten gaat geloof ik niet, we kunnen wel samen zingen, als u wilt'aldus directeur Ver steeg. De reactie van Fred van Leeu wen: "Blij verrast, dat was ik bij het horen van het in ontvangst mogen nemen van de Amstel Vriendschapstrofee van Frans Versteeg. Gelijk al werden her inneringen opgehaald. Herin neringen uit onze tijd van nau we samenwerking. Goede herinneringen die nog met regelmaat onderwerp van gesprek zijn. Al lang voordat processen als Mensen Maken Heineken van start gingen was Frans al een coach, veel meer dan een 'baas'. Of hij nu je col lega of je chef was, er veran derde niets in de relatie. Hij opereerde samen met ieder een in één team. Dat was en is zijn grote kracht. Ook in de dagelijkse commerciële con tacten was hij afnemers altijd een slag voor. Vriendschap, plezier, gezamenlijke inzet voor de brouwerij, eerlijkheid maar vooral ook wederzijds respect dat zijn dingen waar ik Frans Versteeg overhandigt de Amstel Vriendschapstrofee aan Fred van Leeuwen met veel plezier aan terugdenk als het de samenwerking met Frans betreft. Ik denk dat veel mensen die bij ons concern werken, juist aan Frans Ver steeg deze trofee hadden wil len doorgeven, maarTjard van Dijk is ons allemaal voorge- weest." MAASTRICHT Direct na de Tour de France vinden in ons land vele wielercriteria plaats. 7 augustus toog het pe loton coureurs naar Maastricht om deel te nemen aan de twaalfde Ridderronde. Een wielerwedstrijd die is uitge groeid tot een begrip in Lim burg en waar velen met span ning naar uitkijken. Dat bleek ook uit het grote toeschou wersaantal op 7 augustus. Het massaal toegestroomde pu bliek zag hoe bekende Tour renners als Blijlevens, Vos kamp en Nelissen door de Maastrichtse binnenstad stre den om de Vos Trophee, die door stadsbrouwerij De Ridder ter beschikking was gesteld. Ook Bart Brentjens, gouden medaille-winnaar bij het onderdeel mountainbiken in Atlanta, reed mee. Hij eindigde op een achttiende plaats. De zege ging naar Danny Nelissen. Rondemiss Maartje Kersen (dochter van het hoofd Technische Dienst en Physieke Distributie van De Ridder) overhandigde Nelissen daar voor de Vos Trophee. Vooraf gaand aan het optreden van de professionals huldigde Maartje Kersen namens de stadsbrou werij Limburger Jo Bonfrère, coach van het zegevierende Nigeriaanse voetbalelftal bij de Olympische Spelen en Bart Brentjens.

Vers van 't Vat | 1996 | | pagina 9